Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Květen 2010

Diary 0.4 - 20.10.2010

20. května 2010 v 19:26 | LittleDreamer |  Me - Diary
     Přiznávám, teď jsem tu na to celkem slušně kašlala, vlastně od neděle žádný článek - a návštěvka podle toho vypadá. Pravdou je, že - čas byl a snažila jsem se napsat něco, co by dávalo smysl, ale nedokázala jsem to formulovat tak, aby mělo význam to zveřejňovat. Zároveň jsem přemýšlela o vymazání článku 10.5.2010... a článku, ve kterém mluvím o někom tak, jaký ve skutečnosti není. Ano, myslím jeho. Ale on je minulost, je čas jít dál. Tak jdu. Ale za ty pěkné chvíle zažité ním mu děkuji, i za to, že jsem se s ním mohla od plic zasmát. ;)
     Nevím, jak často napíšu článek, který si vy budete moci přečíst, ale prve jsem doufala, že snad každý den. Nebudu doufat, budu ráda, když tu přibude nějaký rozumný, smysluplný, neprotiřečící si. Samozřejmě ale počítejte s tím, že vylívat srdíčko si zde stále budu. Papíry občas prostě nestačí a někdy je potřeba vědět cizí názor. Takže za případné komentáře u článku děkuji, ale nevyprošuji si je. :)
     Píšu do rubriky Me - Diary, tudíž bych se vám chtěla pochlubit, že...
          ○ mám na sobotu brigádu :)
          ○ v neděli jdu na pouť
          ○ mám radost, že tento článek je stokrát lepší než ty ostatní neuvěřejněné.
     Mimochodem, dívala se některá z vás na dnešní čtvrtfinále v hokeji Česko - Finsko? Bylo to úchvatné, zase bych si přála jet s přáteli na hokej ( byli jsme na Mladé Boleslavi × Slavia Praha ).
     Pro dnešek je to asi vše, přeji příjemný zbytek prvního sluníčkového dne po dlouhé době. :)
Vaše ^^Little

The Baseballs - Last in line

16. května 2010 v 11:45 | LittleDreamer
I'm in love to The Baseballs. Rock&Roll. Retrospecive. It's amazing. I'm listening around all along. Love it. ♥
A co vy, jak se to LIBÍ/NELÍBÍ vám? Zanechte názor v komentářích. ;-)
^^Little

Layout 0.2

15. května 2010 v 17:19 | LittleDreamer |  Layouts
-
^^Little

STROMAE - Alors on danse

5. května 2010 v 19:46 | LittleDreamer

LittleDreamer

Všichni se za ní ženou, všichni ji chtějí cítit.

3. května 2010 v 19:42 | LittleDreamer |  Me - Essay
Cítíte se volní, šťastní, naplnění jakousi touhou a vášní, která vám dříve chyběla. Cítíte se jako vzduch po dešti, tak čerstvý, čistý, osvěžující. Cítíte se jako ptáci ve slunném letním dni, prozpěvující si příjemné a zvláštní melodie, které svým způsobem uklidňují a naplňují lidská srdce radostí a láskou. Považujete se za nejšťastnějšího člověka na světě. Když znáte ten pocit. Ten, co bere, ale i dává. Ten, co dává životu smysl, ten, pro který žijeme, dýcháme. O kterém doufáme, že přijde a nikdy nás neopustí. A on neopustí, jen .. občas zasadí rány, hluboké rány, které se těžko hojí, ale je tu čas, který vše napraví a připraví vás znovu pocítit tu radost ze života, touhu žít a být milován, touhu a chtíč, kvůli kterým mnozí zemřeli. Pocit, za který se platí největším trestem. Samotou. Ti, kteří nemají odvahu zvládnout to období.. na jednu stranu obdivuji. Mají odvahu, vzdát se života pro něco, co pro ně mělo větší význam, než život sám. Ten pocit, je LÁSKA.

By LittleDreamer

Layout 0.1

3. května 2010 v 16:00 | LittleDreamer |  Layouts
-
Jednoduché, obyčejné.. základní, první. Layout jsem dělala narychlo, bez jakékoli inspirace, doufám, že brzy bude něco nového, lepšího. Kazit to tu dlouho nebude ;-)

Nový začátek :)

2. května 2010 v 20:52 | LittleDreamer |  News for U
Hi all. Chtěla bych Vás přivítat na mých nových stránkách. Důvod, proč jsem si je založila je jasný - Na blog píšu osobní věci ( pocity, nálady, názory ) a je nepříjemné, když na vaše stránky narazí spolužák a zároveň dobrý kamarád a pročítá si tam vaší minulost, všechny depky, které jste měli, důvody proč nežít/žít, věci metaforicky přirovnané jako názory na ostatní, prostě věci, ze kterých se chcete vypsat. Některé věci nemusí vědět všichni. I proto jsem se rozhodla, že své nové stránky budu psát anonymně, pod nickem, který nikdo nezná. Je to, jako začít znovu. Začít něco nového, snad lepšího. A na starém webu ani jedno už dát dohromady nešlo. :-/ :(

^^LittleDreamer