Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Diary 0.4 - 20.10.2010

20. května 2010 v 19:26 | LittleDreamer |  Me - Diary
     Přiznávám, teď jsem tu na to celkem slušně kašlala, vlastně od neděle žádný článek - a návštěvka podle toho vypadá. Pravdou je, že - čas byl a snažila jsem se napsat něco, co by dávalo smysl, ale nedokázala jsem to formulovat tak, aby mělo význam to zveřejňovat. Zároveň jsem přemýšlela o vymazání článku 10.5.2010... a článku, ve kterém mluvím o někom tak, jaký ve skutečnosti není. Ano, myslím jeho. Ale on je minulost, je čas jít dál. Tak jdu. Ale za ty pěkné chvíle zažité ním mu děkuji, i za to, že jsem se s ním mohla od plic zasmát. ;)
     Nevím, jak často napíšu článek, který si vy budete moci přečíst, ale prve jsem doufala, že snad každý den. Nebudu doufat, budu ráda, když tu přibude nějaký rozumný, smysluplný, neprotiřečící si. Samozřejmě ale počítejte s tím, že vylívat srdíčko si zde stále budu. Papíry občas prostě nestačí a někdy je potřeba vědět cizí názor. Takže za případné komentáře u článku děkuji, ale nevyprošuji si je. :)
     Píšu do rubriky Me - Diary, tudíž bych se vám chtěla pochlubit, že...
          ○ mám na sobotu brigádu :)
          ○ v neděli jdu na pouť
          ○ mám radost, že tento článek je stokrát lepší než ty ostatní neuvěřejněné.
     Mimochodem, dívala se některá z vás na dnešní čtvrtfinále v hokeji Česko - Finsko? Bylo to úchvatné, zase bych si přála jet s přáteli na hokej ( byli jsme na Mladé Boleslavi × Slavia Praha ).
     Pro dnešek je to asi vše, přeji příjemný zbytek prvního sluníčkového dne po dlouhé době. :)
Vaše ^^Little
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.