Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Červenec 2010

Inna - Sun is Up

28. července 2010 v 13:32 | LittleDreamer |  Poslouchám..
Úžasná písnička ♥
Ostatně, jako všechny písničky od Inny
Taky se vám líbí?
^^Little

Photo 0.2 - Smích je lidské slunce, ...

27. července 2010 v 18:18 | LittleDreamer |  Photos
-
... dokonalý a nepřekonatelný.

Chceš spřátelit? Zapiš se!

26. července 2010 v 20:46 | LittleDreamer |  Affs/ SB
-
Všechna PRAVIDLA/PODMÍNKY najdeš, otevřeš-li celý článek.

Novinky na blogu

26. července 2010 v 20:19 | LittleDreamer |  News for U
-
Po dlouhém přemýšlení, zda na blog vůbec psát, jsem se rozhodla, že blog rušit nebudu. Neměla jsem na něj náladu, nebavil mě - asi poslední týden. Ale teď jsem plná energie psát o něčem co mě baví, zajímá a chci to šířit dál. Takže po úspěšné změně layoutu, přišel na řadu i obsah. Do kolonky FOR YOU jsem zařadila rubriky věnované kosmetice. Módu a oblékání jsem zatím úplně vynechala, momentálně bych ráda zapracovala na tomto tématu.
Ještě dnes se chystám sepsat AFFS - pro které tu bude nový článek. Ovšem více info o tom později. Prozatím doufám, že změna bude k lepšímu. :) S pozdravem ^^Little

Layout 0.3

25. července 2010 v 23:44 | LittleDreamer |  Layouts
-
Já osobně jsem spokojená. Působí to čistě a neutrálně. Jak jsem  si přála :)
BTW : Layouty, které nejsou mé výroby nezařazuji do layoutů blogu. Ovšem, jestli někoho můj minulý lay nadchl, napište Madeleine Flowers, nebo alespoň mrkněte na její stránky. :)
^^Little

Diary 0.8 - Nemám chuť se zpovídat

23. července 2010 v 11:59 | LittleDreamer |  Me - Diary
Nemám chuť psát. O ničem. Všechno je divný.. jiný. Vše se změnilo. Není to zas tak dávno.. ale to je jedno.
 Fotky z II.Prodloužené jsem ještě nebyla schopná dát do PC, a to je dnes III.Prodloužená - klobouková. A já nevim jak si ten klobouk ozdobit. :-/ Už mě to nebaví. Nebaví mě počítač, nebaví mě tohle počasí.
Nejsem ani schopná nafotit nějaký fotky, pak se divím, že žádný nemám. Nemám k tomu chuť. Nemám ani chuť chodit spát, nebo vstávat, jíst.. nic prostě.
Ve středu jsem byla na nehtách. Chtěla jsem je vyfotit.. ale prostě na to nemám náladu.
Jedna holka si myslí, že žárlím na jejího kluka proto, že jsem jednou dávno řekla, že je docela pěknej. OMG. Nechápu co jí dává furt mi o něm mluvit a myslet si, že mě to sere, když je mi to úplně u pr... kvůli... ! Jestli mi to vrací? ..Netuším, asi jo. Asi kvůli tomu tamtomu - je jedno kvůli čemu. Prostě to nechci psát...
Ani tenhle článek  nechci psát.
A chtěla bych jinej lay. A taky nejsem schopná někoho požádat nebo si ho sama udělat - protože nemám žádný fotky. :-/ OMG, přes víkend už bych snad něco nafotit mohla. V týdnu přijede kámoška, takže se taky na něco chystáme. No.. kdoví... !
^^Little

Já fotím.. 0.3 - Zakrslý králík

19. července 2010 v 14:46 | LittleDreamer |  Já fotím..
-
Dlouho jsem přemýšlela, kam fotku dát ( do jaké rubriky ). A stále si nejsem jistá, zda jsem ji správně umístila. Skvěle se hodí i do rubriky My^^Love. V budoucnu ho tam možná i najdete. Až o něm napíšu nějaký článek. :))

Diary 0.7 - Káva, káva, káva :)

16. července 2010 v 11:28 | LittleDreamer |  Me - Diary
-
Ahoj. Moc se omlouvám, že jsem nenapsala dříve, ale neměla jsem na to čas. Včera jsme byly venku, kolo už mám opravené. Šly jsme na kofolu, pak pro kafe a kecaly o všem možném. Domů jsem přijela kolem půl desáté. Když jsem šla na počítač a chystala se sem něco napsat, blikla nám elektrika a mě se nechtělo čekat, než se to znovu načte, takže jsem ten večer už na PC nebyla. Štvalo mě to,  protože jsem si psala s Ivet :-* a měly jsme něco rozřešeného a taky s Patrikem, který mi něco potřeboval. Takže to nevim, což je úplně krásné. Bojim se, že se to týká těch tanečních - děláme si vzájemně garde. ( Protože taťku musím postupně všechno doučovat. ) No, dnes je teda ta prodloužená, měla být klobouková, ale to se přesunulo na třetí. Ta měla být původně maškarní, ale řekli jsme, že jí nechceme, protože některé holky mají na poslední prodlouženou půjčené dlouhé šaty a špatně by se jim převlékalo. Minule jsem na sobě měla černé šaty z Orsaye, dnes budu mít takové temně modré. No beru foťák, takže snad budou i fotky. :)) A já už jdu, nevím co bych vám ještě řekla. ;P Snad jen, že jedno z těch kafí bych si hned dala. ;D

^^Little

Yolanda Be Cool - We no speak Americano

13. července 2010 v 13:35 | LittleDreamer |  Poslouchám..

Tuhle písničku jsem objevila náhodou. Dnes jsem jí slyšela poprvé, díky Vojtíkovi. :)
Hned se mi začla líbit. ♥
Co myslíte vy? Taky jedete stále dokola? Nebo se vám příčí?
Napište svůlj názor do komentářů. :)
^^Little

Diary 0.6 - Léto, léto, léto

12. července 2010 v 23:34 | LittleDreamer |  Me - Diary
-
Pořád je teplo. Pěkně velké horko. Ale mě to nevadí, já jsme ráda. Sice je na obtíž tahat s sebou všude kam jdete flašku s pitím, které je během půl hodiny teplé, že se to ani pít nedá, ale tomuhle já říkám suprové prázdniny. Ráno se vzbudíte, podíváte se z okna - sluníčko svítí, ptáci zpívají, do pokoje se vlévá čerstvý teplý vzduch. Nádhera. ♥ Po lehké snídani nebo něčemu k jídlu jdete ven, lehnete si na zahradě a opalujete se. Ani nevíte jak je to možné, že už jsou prázdniny. A ještě velká část jich před námi. Ani nemáte hlad, chuť k jídlu, prostě si chcete jen užívat, nebo odpočívat. Odpoledne vám někdo z kamarádů napíše, jdete na koupák. :) Hrajete volejbal, navzájem se ve vodě topíte, užíváte si léto plnými doušky. Skvěle se bavíte, všichni se skvěle baví. Večer trávíte buď na zahradě, nebo v tanečních - spolu se svými přáteli.
Tohle si já nechám líbit. :))
BTW: Fotku jsem našla někde na internetu, ale v PC už ji mám dlouho, tak nevím zdroj. :)

^^Little

Příběh: Kradu, protože musím!

11. července 2010 v 12:15 | LittleDreamer |  Příběh z Dívky
Ne snad proto, že bych neměla na to koupit si tričko nebo lak na nehty, to ne. Já kromě oblečení beru klidně pánské toaletky, šroubky, nůžky... Prostě cokoliv. Ten pocit těsně po ,,tom'' je pro mě jako droga.

Úplně přesně si vybavuju ten den, kdy to začalo,'' vypráví klára, 16. ,,Byla jsem zkoušená z dějáku a dostala jsem kouli. Už druhou. Věděla jsem, že naši budou děsně vyvádět - jsou dost přísnía pořád mi předhazují, že nechápou, po kom můžu být tak zabedněná. Místo domů jsem teda jela do města, cournout se po obchodech. Pamatuju si, jak jsem stála v papírnictví, koukala se na všechny ty barevné bloky a tužky a najednou jsem dostala strašnou chuť něco z toho šlohnout. Ukradla jsem blok, dřevěný stojánek na lepicí papírky a těsně u pokladny ještě tužku. Úplný blbosti. Ale když jsem vyšla ven bez povšimnutí, zaplavil mě takový pocit uspokojení, že se stres ze školy úplně rozplynul.
ZAČALO TO JAKO SUPER ADRENALIN
Nebylo to o tom, že bych ty věci potřebovala nebo že bych neměla prachy na to si je koupit. Šlo spíš o to samotné kradení, byl to super adrenalin. A když jsem ten večer přišla domů, ani jsem si ten stojánek nevystavila na stole a blok jsem nikdy neotevřela. Nerozbalené jsem je hodila dolů do skříně - a tam i zůstaly. ale na ten pocit, když jsem ty věci šoupla do tašky se nedalo zapomenout. Před spaním jsem si řekla, že druhý den to musím zkusit znova. A tak se ten kolotoč pěkně rychle rozjel.
NABRALO TO GRÁDY
Za dva týdny už jsem kradla skoro denně. Jezdila jsem třeba přes celé město do nových obchodů, kde to bylo sice riskantnější ( nevěděla jsem, kde mají bezpečnostní kamery a jak ostražité jsou prodavačky ), ale možná právě proto to bylo zajímavější. Napínajvější. Víc adrenalinové. Úplně jsem tomu propadla. Kámošk, plavání, škola... Všechno šlo stranou. Tehdy se objevily první problémy. Ve škole jsem skoro propadala, navíc jsem měla dost zameškaných hodin a falšovala jsem jeden mámin podpis na omluvenkách za druhým. Nakonec to muselo prasknout.
DIVADLO PŘED PSYCHOLOŽKOU
A taky to prasklo. Na vysvědčení jsem měla tři čtyřky, dostala jsem ředitelskou důtku a doma bylo neskutečné peklo. Naši v té době měli krizi a vypadalo to na rozvod. Myslela, že to mám z toho, a tak mě poslali k psycholožce. Sehrála jsem před ní divadýlko, jak mě to strašně bere, ale ve skutečnosti mi to bylo jedno. Na cestě od ní jsem zašla do H&M spravit si chuť. V té době už jsem byla docela profík. Magnetické kódy na oblečení jsem se naučila rozlamovat a hadry jsem do batohu cpala po kilech. Vůbec jsem neřešila, jestli se mi líbí, nebo ne. Z obchodů jsem v klidu odnášela litry pánských toaletek a pěn po holení a dělalo mi to strašně dobře.
SBĚRATELSKÁ VÁŠEŇ
Naši bohužel začali být ostražitější a jednou po příchodu domů mě máma zfackovala - prý co to mám v pokoji. Do mého pokoje vůbec nechodili, zamykala jsem se, ale vylomili dveře a našli tam moje nakradené poklady. Nejspíš se báli, že fetuju nebo tak něco, ale tohle určitě nečekali. Když jsem se na to dívala jejich očima, muselo to vypadat fakt děsivě. Skříně přetékaly oblečením, šperkama a botama, všude se válely nakradené knížky, cédéčka a naprosto nesmyslné cetky. Měla jsem tam třeba spoustu triček velikosti XS i XXl, šílené šaty jak pro naší babi, knížky pro zahrádkáře, asi osm fénů... V té době to se mnou šlo z kopce, začala jsem krást věci i kamarádkám, lidem ve škole, kradla jsem na návštěvě u strejdy... Naši mě okamžitě hodili do auto a odvezli na psychyatrii. Musela jsem začít chodit na terapie a přiznat, že jsem nemocná. Zlepšuje se to, ale jen hodně pozvolna. Teď jsem ve fázi, kdy považuju za úspěch, když něco ukradnu tak jednou za dva týdny. Nejhorší ale je, že jsem se musela všem přiznat. Všichni příbuzní to ví, taky lidi ve škole, učitelé. Prý aby mi mohli v léčbě pomáhat. Spíš si ale připadám, že na mě koukají jako na zlodějku, a když jsem někde kolem nich, hlídají si svoje věci. Jedna blbka z vedlejší třídy mi dokonce řekla, že nejsem nemocná, že se jenom snažím dělat zajímavou. No... Pořád se musím dost krotit, ale doufám, že mě to někdy přejde úplně.''

A CO SI O TOM MYSLÍTE VY? DOKÁZALI BYSTE TAKÉ PROPADNOUT KRADENÍ? LHANÍ RODINĚ? PSYCHOLOGOVI?


Diary 0.5 - Sun & water ♥

11. července 2010 v 0:10 | LittleDreamer |  Me - Diary
-
Čauky lidi. :) Krom sluníčka a vody jsem si ničeho víc v tomhle horku užívat nemohla. :) Počasí je nádherné. S marnu snahou opálit si na bronz nohy, což se mi dodnes nepovedlo, jsem si užívala odpoledne na koupáku. S Domčou jsme se pobavily. ''Aaaaach, to tělo, ty oči... sakraaa!! Je mladší!'' V tomto víru probíhalo celé dnešní odpoledne.
Také jsem se rozhodla, že zhubnu. Momentálně nevím, kolik vážím ( rozbila se nám váha ), ale chci si vylepšit postavu. :-/ Břicho, stehna,zadek... nejhorší no.
Zítra odpoledne jdu opět na koupaliště, opět se stejnou slečnou. Dopoledne - pokud vstanu, půjdu chytat bronz na zahradu. Záda mám nádherně opálené, ale nohy? Jen nádech. :-/ Hrůůza.
Během příštího týdne bych měla jet nechat si propíchnout ty uši ( levé ucho - tři náušnice, pravé ucho - dvě náušnice, čili mi přibydou na levém dvě a na pravém jedna ).
A už nevím co psát, takže půjdu spát. :)
PS:):): Užíjte nádherného počasí, dokuď je, protože když bude hnusně, budete si stěžovat. :)

Little ♥

Chystáme se na ''TO''

10. července 2010 v 15:37 | LittleDreamer |  Láska/Sex
Rozhodla ses, že už konečně přišel čas na to, prožít s ním noc. Co všechno musíš udělat, aby to bylo dokonalé? Nenech nic náhodě.

SPRÁVNÉ MÍSTO
Tohle nepodceň, protože špatně vybrané místo může všechno pokazit. Ideální je tiché, klidné prostředí, kde vás nikdo nevyruší.
Nejlepší je, když někam vaši odjedou na víkend a vy máte byt sami pro sebe. Jednak to tam znáš a seš tam v pohodě a hlavně tam nebudeš cítit nervozitu z cizího prostředí. U měj doma to taky neníí špatné, ale zapomeň na to, půjčovat si byt od kámošky. Kdykoli vás může někdo vyrušit. Doma je prostě doma. Pokud vaši nikam neodjedou a vy nemáte peníze na pronájem pokoje v hotelu, vyjeďte si někam pod stan nebo na výlet do lesa s dekou a dobrotama.

SEXY ATMOSFÉRA
Poprvé by to měl být fakt zážitek, proto je tak důležitá atmosféra. Svíčky, hudba, prostě romantika.
Základem jsou svíčky a vonné tyčinky. Neboj se nakoupit hodně svíček a vyzdobit jimi celý pokoj. Není nic romantičtějšího než ložnice ozářená jenom jejich světlem. Nezapomeň ani na romantickou hudbu, protože ta ti pak bude ještě dlouho znít v uších. Nejlepší jsou romantické instrumentální songy, které dodají vaší chvíli na intomnosti. Důležitá je i vůně. Dej spíš na jemné květinové tóny a parfém použij nepatrně. Nastříkej ho vpokoji trochu nad sebe a pak jím projdi. Vůn se bude příjemně vznášet v celém pokoji.

SVŮDNÉ PRÁDLO
Stejně jako je důležité dobře se obléknout na diskotéku, je důležité vybrat správné prádlo pro váš velký den.
Neboj se obléknout si na sebe něco speciálního, když je to váš speciální večer. Klidně vyraz před vaším velkým dnem nakupovat nějaké pěkné spodní prádlo. Nemusí být nějak drahé, stačí jen, když se v něm budeš cítit dobře a zároveň sexy. Spíš dívčí střihy a barvy jako je růžová a modrá. Nezapomeň ani na ložní prádlo. Nejsvůdnější je satén, který je příjemný na dotek.

SPOLEHLIVÁ ANTIKONCEPCE
Ochrana by pro vás měla být úplně samozřejmá. Nespoléhej se na svého kluka a pro jistotu si pár kondomů nakup sama.
Jestli nechceš, aby se vaše první společná noc následně proměnila v horor v podobě neplánovaného těhotenství nebo nákazy pohlavně přenosnou nemocí, antikoncepci neponechej náhodě. Kondom byste měli použít v každém případě. Jako jediný tě totiž může ochránit před těhotenstvím,  alei před nemocemi. Proto na něm trvej za všech okolností. Nejspolehlivější je ale ochrana kobinovaná - kondom a další antikoncepce.

Taneční 2010 - 9.7. - 1.PRODLOUŽENÁ

10. července 2010 v 11:54 | LittleDreamer |  Me - Scene
Časové rozmezí : 18:30-22:00
1.Třetina večera - tancování s tanečními partnery z kurzu
2.Třetina večera - tancování s garde ( rodiče, kamarádi, kdokoli vhodně oblečený )
3.Třetina - tancování s garde a tanečními partnery z kurzu
Během večera jsme se účastnili soutěže s jablkem. Pár si mezi čela vložil jablko a tančil, dokud mu jablko nespadlo. Poslední čtyři páry soutěžili se třemi, pak dvěmi a nakonec s jednou židlí. Pár, který vyhrál si zatančil s tancmistrem a přítelkyní tancmistra.
Tančili jsme všechny tance, které jsme se doposud učili, přidali jsmepak country tanec, kradenou mazurku a twist.

Chceš-li si prohlédnout fotky, které se večer nafotili, otevři si CČ. :)

Volume Sensation - Nivea

9. července 2010 v 20:40 | LittleDreamer |  Vlasové přípravky
-
VOLUME SENSATION
Sprej pro expresní zvětšení objemu
Okamžitě zdvojnásobí objem vlasů - Style Infusion Systém
Extra silná fixace - zachová tvar účesu po celý den
Lehké složení nezatěžuje ani neslepuje vlasy
STYLING TIPY
Použití: Aplikujte rovnoměrně na suché nebo vlhké vlasy ve vzdálenosti 20cm. Ideální pro rychlý styling. Stačí pouze vyfoukat.
''v rukou odborníka'' ( smích ): Sprej má příjemnou vůni. I to je jeden z důvodů, proč ho ráda používám. Splňuje co slibuje asi ze 70 procent. Účes mi opravdu drží, jen ten objem nějak moc není vidět. Ale doporučuji ho. K dostání je snad ve všech drogeriích, supemarketech. A za dobrou cenu.
Cena: Kolem 120,- ( já ho ovšem koupila, když byl zlevněn na 75,- )

Me 0.3 - Práskla na sebe

9. července 2010 v 11:12 | LittleDreamer
-
PRÁSKLA NA SEBE...
...že nesnáší pavouky
...že jí leze na nervy neustálé básnění o klukách od kámošek
...že je strašně náladová
...že se cítí být víc
...že nesnáší hádky
...že se neumí omlouvat
....

Stačí? :)


Máte-li dotazy, ptejte se!

9. července 2010 v 10:54 | LittleDreamer |  News for U
-


PTEJ SE
Máš otázku ohledně mě, na kterou bys chtěl/a znát odpověď? Ráda ti na tvoje dotazy zodpovím. Své otázky piš pod tento článek do komentářů, nebo na mail LaughtingSMILE@seznam.cz :) Neboj se zeptat. ;-)

Otázky zodpovím do článku, později možná natočím video. :)


↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Pokožka - Po opalování

9. července 2010 v 10:52 | LittleDreamer |  Péče o pleť
Není nic příjemnějšího, než se po opalování vysprchovat a pokožku zchladit lehkým regeneračním tělovým mlékem.

SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVKY
Jde o přípravky s označením ,,after sun'' nebo ,,aprés-soleil'', které jsou určené pro opálenou pleť po slunění. Obsahují velmi mnoho zvlhčujících látek a kromě toho superlehké tuky a oleje, které udržují pleť vláčnou, ale nezabraňují dýchat. Některé přípravky obsahují nepatrné množství samoopalovací látky dihydroxyazeton. Při nestejnoměrném opálení ti pomůže dotónovat barvu kůže a sjednotit její odstín. Dalším způsobem ochrany jsou výživové doplňky v podobě kapslí, které seženeš v lékárnách nebo v drogeriích. Pomáhají chránit pokožku zevnitř.Díky látkám, které obsahují, tvoje kůže rychleji zhnědne a opálení ti vydrží déle. Takový přípravek bys měla začít používat měsíc před plánovaným sluněním a také měsíc po posledním opalováním.

PÉČE PO SLUNĚNÍ
3 chladivé tipy
PŘÍPRAVKY PO OPALOVÁNÍ pleť zklidní, příjemně ochladí a ještě k tomu působí i protizánětlivě. Svoji pokožku bys měla ošetřit po každém opalování.
KDYŽ SE PŘECE JENOM SPÁLÍŠ, jako první pomoc je vhodné v podstatě vše, co chladí.
LÉKAŘ - v případě, že máš větší problémy, neváhej ani chvilku a běž k lékaři.

SPÁLENÁ POKOŽKA
Když i přes veškrou opatrnost a péči tvoje pleť zrudne a je podrážděná, okamžitě se schovej do stínu. I tam bys na sobě měla mít šaty, aby postižené části těla byly opravdu důkladně zakryté. Až se budeš sprchovat, tak nejlépe vlažnou vodou. Horká i studená voda by mohla vyvolat zvýšení teploty pokožky. Po sprše se natři lehkým regeneračním mlékem určeným speciálně na ,,po opalování''. Postará se o dostatečné ochlazení a zklidnění postiženého místa. Kůži, která se slupuje po odeznívajícím spálení už v žádném případě znovu nevystavuj sluníčku. Teprve až se za několik týdnů uzdraví, můžeš po vydatném nakrémování zase vyrazit a dát si sluneční lázeň. A na co bys v létě určitě neměla zapomenout, je samozřejmě pitný režim. V letním teplém počasí se tvůj organismus snaží ochlazovat a regulovat svoji vnitřní teplotu pocením. Právě proto potřebuje dostatek tekutin. Denně bys měla vypít 2-3 litry tekutin. V létě raději mnohem víc.

Změny na blogu

9. července 2010 v 10:06 | LittleDreamer |  News for U
-
Jak si šlo jistě všimnout, při návštěvě na blog byla vidět změna. Změna jak grafiky, tak obsahu.
Co se týká grafiky, hledala jsem na netu lay, který by mě zaujal. Dlouho jsem žádný takový nemohla najít, až tento. Ballet. Stránka sice nepojednává a nemá nic společného s tímto zájmem, ale moc se mi líbí záhlaví. A, když bychom se snažili dopídit k něčemu společnému, jistě bychom něco našli. Co třeba, že se slečna líčí? Ne, je to spojitost úplně minimální, ale.. musíte pochopit, že jsem pro toto měla slabost. ♥
Pořešili jsme grafiku, ale co obsah? Vždyť hlavně toho se změna týkala. Nejenže jsem Volitelný horní box úplně vynechala, vrátilo se menu na své místo, v podobě Volitelný menu box. Nadpisy a zakončení se mi moc líbí. Jsou jednoduché a přece pěkné. Ale to jsem odbočila, zpět k obsahu. Nová image blogu se začíná podobat mému ještě dodedávna aktivnímu blogu. Líčení, módní trendy, doporučená kosmetika, ... to vše zde najdete. Články na tento měsíc přednastavuji - většinu večerů trávím v tanečních, odpoledne na koupališti. Takže někdy mezi tanečními píšu články, které si pečlivě připravuji a aby jich tu nebylo za den třeba pět, nastavuji je, na zítřek, pozítří, za týden...
Já směle doufám, že se změna všem ( kolika že? 2? :) ) návštěvníkům líbí a ocení mou snahu dát blogu novou tvář, takovou, která se bude jiným hodit, když budou potřebovat. :)
Vaše ^^Little