Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Srpen 2010

Sraz 21.8.2010

26. srpna 2010 v 21:22 | LittleDreamer |  Me - Scene
Jak jsem psala v minulém článku. Tak alespoň pár fotek. :)
-
-
-
-
-

Diary 1.5 - Poklusem klus!

22. srpna 2010 v 17:16 | LittleDreamer |  Me - Diary
Ozývám se po směšně dlouhé době, bez absolutní inspirace o čem psát, jaké fotky přidávat. Popíjím kávu, kterou mi před chvílí rodiče přivezli z Boleslavi a věřte nebo ne, nevím kde začít, co zdůraznit, či vynechat. Tak to tedy nějak splácáme, vždyť na tom zase tolik nesejde. Ve středu jsem opravdu jela do Olympie s nadšeným doufáním, že si koupím ty vyhlídlé šaty ze soboty. Uplynulo kolik? 4 dny, a počet šatů se radikálně zmenšil, stejně jako výběr velikosti. Zkoušela jsem si S, ale byl tam zaseklý zip, tak jiné S. U těch byl zip v pořádku, ale možná bych spíše potřebovala M. Jenže žádné tam nebylo.( Opravdu si snad už v životě nekoupím nic, co chci - nejprve kalhoty, košile a teď i ty šaty ) Domů jsem nakonec jela s blbým pocitem i náladou - jediné co jsem si koupila, byla ledová káva a korále za 49,- v NY. Další den jsme tedy jely do Bondy - tak jsem doufala v něco pěkného v Gatu. Grr, možná jsem natolik vybíravá, nebo já už nevím čím to je, že jsem si nic na sebe nebo pro sebe nekoupila. Kámoška si konečně koupila boty, takže alespoň jsme tam nejely tolik zbytečně. A já se mohu utěšovat balíčkem žvýkaček WinterFresh, který mi záhadně vydržel dodnes. Také jsem se tam opět dobře najedla. Jelikož jsem jela do Boleslavi asi hodinu po tom, co jsem vstávala - a vstala jsem jen díky tomu, že mě bratr budil s tím, že mi nad hlavou zvoní mobil ( měla jsem ho od sebe asi 20cm a nevzbudil mě - Joo, zlatý Em ♥ - možná ho budu používat jako tón budíku :D ). Celou dobu jsem se chystala - na jídlo nezbyl čas, tudíž jsemsi tam něco k jídlu dát musela. KFC nezklame :) __ A dnes, po včerejším - flámosrazu s devítkou jsem nějaká bez energie - nevím, kde jsemji mohla zapomenout; ani to nádherné počasí venku mě nijak nepomáhá ke zlepšení mé šeredné nálady, protože prostě k tomu mám osobní důvod. :/-

Dopíšu článek, skouknu opět GG 2season, vypiju kafe, poslechnu Innu ♥ a s foťákem možná skočím ven vyfotit nějaký skvost, který se přede mnou dodnes skrýval a já vím, že už nebude tak skrytý a neznámý až ho vyfotím a uložím do své složky v počítači s názvem Amatérsky umělecké.
S pozdravem a stejně tak se vzkazem, že se večer z 23% ozve; a kávou, o kterou se dělit zásadně nebude vás zdraví ^^Little

Strach - o co vlastně jde?

17. srpna 2010 v 23:05 | LittleDreamer |  Me - Essay
STRACH, jak je známo, patří mezi méně oblíbené vlastností nás, lidí. Můžeme se pokusit s ním bojovat, ale chce to jít pomalu, krůček po krůčku. Malé, často nepatrné změny v našem postoji strachu z něčeho pro nás však mají velký obnos.
Zbavit se strachu úplně? Dejme tomu, že máme strach z pavouků, kterým trpí mnoho lidí, méně oblíbení jsou pak pro nás ti odvážlivci nesoucí pavouka v ruce a pro pobavení ho na vás chtějí hodit, nebo něco jiného. Myslíte, že se může zbavit člověk strachu z určitého zvířete, nebo konkrétní věci? Zažili jste něco takového u sebe, nebo u svého okolí? Jak to na vás působilo? Ale vraťme se zpět k tématu. V dnešní době lidé trpí strachem z mnoha věcí, zvířat,.. a jen těžko se pro ojedinělé případy hledají názvy. Člověk, který trpí obrovským strachem, tak obrovským, že z toho má možné psychické výkyvy nebo jiné potíže, trpí fobií. A my si můžeme pár známých fobií připomenout.

ARACHNOFOBIE - strach z pavouků
KLAUSTROFOBIE - strach z uzavřených prostorů
GEFYROFOBIE - strach z mostů
ETNOMOFOBIE - strach z hmyzu
AKROFOBIE - strach z výšky
... a mnoho dalších.

Trpíte někdo nějakou fobií? Jak to snášíte? A snažíte se s tím nějak bojovat, nebo vás to vždy pohltí tak, že se na nic nezmůžete?
Váš příběh mě zajímá.

Diary 1.4 - Počasí na nic

17. srpna 2010 v 19:53 | LittleDreamer |  Me - Diary
Ahoj. Prakticky od včerejška jsem nic nepřidala, a ne, že bych neměla chuť přidávat, ale nevím co přidávat. Náměty na články mi pište SEM, dotazy - které vy bohužel nemáte ( na ty bych zodpovídala nesmírně ráda ), mají své místo TADY. Když už tedy počasí stojí za málo, možná i spíše na nic, zlepšuje mi náladu fakt, že zítra jedu do Boleslavi pro šaty :), v sobotu do Jičína pro boty a kalhoty, večer má být možná rozSlučka. - Chceme se jako třída sejít na místě, kde byla pravá rozlučka a pokecat si ještě naposledy před tím, že se rozprchneme na školy. B a B, jak řekl kámoš souhlasí - což jsem moc ráda. :) Tak doufám, že budu mít nějaké peníze i na večer. ;)
-
 Počasí se má na víkend také zlepšit. :) Což je další pozitivum. ;) Mezi čekáním naopětovné shlédnutí Gossip Girl jsem tu pro vás online a budu se snažit vymyslet, co přidávat. :)

Nekecej! 10.díl Gymnázium na Zatlance

17. srpna 2010 v 15:31 | LittleDreamer |  Poslouchám..


 Video pobaví, jejich humor je úžasný :D
Shlédněte do konce - nasmějete se u toho :)

Outfit 0.4 - Lindsay Lohan

16. srpna 2010 v 20:11 | LittleDreamer |  Outfits
-

Co říkáte na tento outfit? Jak se líbí/nelíbí vám?
Já osobně bych si si na sebe nevzala ty šaty. Nepřipadají mi hezké, nebo alespoň já bych si v nich připadala divně a bez jakýchkoli legín nebo tak bych se asi bála, kde mi co bude koukat.

Recenze: Osvícení ( Stephen King )

16. srpna 2010 v 18:12 | LittleDreamer |  Me - Essay
STEPHEN KING: OSVÍCENÍ
-
Stephen King ( *21.9.1947 ) je komerčně nejúspěšnější spisovatel posledních dvaceti let.
Vydání knihy: rok 1993
Děj: Osvícení je po Carrie další příklad současného horroru Stephena Kinga, mistra tohoto žánru. Děj se odehrává v luxusním horském hotelu Overloock. Hradiny je rodina Torrancových; manželé Jack a Wendy a jejich pětiletý syn Danny. Všechno by nasvědčovalu tomu, že čtenář drží v ruce normální společenský román, kdyby nebylo atmosféry narůstající hrůzy: kotel ústředního topení se mění v netvora, hrozícího každou chvíli výbuchem, požární hadice v opuštěné chodbě se stává hadem a keře živého plotu, sestříhané do podob zvířat, v sobě skrývají temnou hrozbu. Všechny tyto předměty by měly úplně jiný charakter, kdyby nebylo hlavního hrdiny, pětiletého Dannyho, dítěte obdařeného mimořádnými telepatickými a jasnovideckými vlastnostmi. Právě jeho očima vidíme Overloock, místo, které se na dlouhé zimní měsíce stane domovem rodiny Torrancových. King vede příběh mistrovským způsobem. Danny přejímá fluidum hotelu, který byl svědkem mnoha dramatických událostí. Atmosféra hrůzy, nezadržitelně přenášená na čtenáře, se stupňuje tak, že katastrofa, kterou děj románu končí, je ničím v porovnání s psychickým utrpením hrdinů. A proto varování, abyste tuto knihu nečetli v noci a sami, je zcela opodstatněné.

Můj názor
Kniha mě opravdu zaujala, je zvláštní právě tím, že i myšlenky, nebo vnitřní hlas hrdinů této knihy jsou zapsány. Chvíli trvá, než knize přijdete na kloub a zvyknete si na styl psaní tohoto autora ( přeci jen je to muž a píše jiný žánr knih, než dívčí romány apod. ), ale kniha za přečtení opravdu stojí. Přečtenou jsem ji měla brzy, a nyní mám chuť přečíst ji znova. I vám ji doporučuji, jestliže nemáte bohatou domácí knihovnu, navštivte nějakou městkou a  určitě se dejte do čtení. Ne každému se musí kniha líbit, ovšem na mě udělala dojem jako žádná jiná. Od té doby nečtu žádné dívčí romány - po přečtení této knihy mi připadají problémy 16tiletých holek, které nemají kluka, nebo mají a jsou nešťastné a blah blah blah, úplně nesmyslné a bez děje. ( Nemyslím reálně, ale v těch knížkách, které vždy končí happy endem. )

HODNOCENÍ: 5 z pěti


Taneční - Věneček

16. srpna 2010 v 10:54 | LittleDreamer |  HEART DAY
-
To abyste se taky mohli pokochat. :)
:D :D

Diary 1.3 - Jsem doma, jsem online :)

15. srpna 2010 v 22:00 | LittleDreamer |  Me - Diary
Opravdu si nemohu odpustit shrnutí dnešního dne, na který jsem se tolik těšila. Asi v jednu jsme jeli s rodiči na tu návštěvu k babičce, kde jsme byli asi do půl šesté. Z neznámého důvodu jsem se moc nenudila. :) Sledovali jsme videa a fotky z tanečních, snědla jsem všechny babiččiny mandarinky, tedy až na jednu ( mám takové nutkání, že musím mít pořád něco v puse, ještě že se po ovoci netloustne :] ). Stihla jsem si tam také spočítat všechny mé štípance od komárů za včerejší návštěvu lesa. Mám jich všehovšudy 9. Jak to vypadá, mám opravdu chutnou krev. Nijak mě to netěší, ale co s tím nadělám. Náladu mi dnes stále vylepšovalo svítící sluníčko a teplo, později i návštěva Boleslavského Bondy, kde jsem opravdu sehnala levnější boty. To je mé plus, jelikož mi na ostatní nákup oblečení pro sebe zůstává ještě přes 600,- těch šestset korun českých, které ve středu nejspíše zůstanou v Olympii a já si domů odvezu dobrý pocit z dobrého nákupu, a když ani to ne, tak si odvezu své peníze. :) Minimálně utratím přes 30korun za svého milovaného králíka, kterému koupím ve zverimexu jeho nejoblíbenější bonbony pro hlodavce. :)

Outfit 0.3 - Jessica Biel

15. srpna 2010 v 10:54 | LittleDreamer |  Outfits
-
Co říkáte na tento outfit? Vzaly byste si na sebe někdy něco takového, nebo to nepřipadá v úvahu, popř. proč?

Přírodní kosmetika - MED

15. srpna 2010 v 10:35 | LittleDreamer |  Tips
-
Ničí choroboplodné organismy, má zklidňující a regenerační účinky. Urychluje zvlhčování pleti.

MEDOVÁ MASKA pro uklidnění pleti a zlepšení jeho vzhledu

Lžičku medu smícháme s polévkovou lžící rozmixovaných mandlí a lžící teplého mléka nebo čaje. Po dvaceti minutách se smyje teplou vodou.

MEDOVÁ MASKA pro zmírnění podráždění pleti

Lžíci medu smícháme se 3 lžícemi tvarohu a lžící smetany. V silné vrstvě naneseme na obličej i krk. Smyjeme po dvaceti minutách.

MEDOVÁ MASKA NA RTY pro ochranu rtů před přílišným vysycháním

Látky obsažené v medu zvláční a regenerují povrch rtů,kůže nepraská a netvoří se na ní šupinky. Stačí jen na rty nanést v tenké vrstvě tekutý med.

Navrhni téma pro můj článek

14. srpna 2010 v 23:33 | LittleDreamer |  News for U
-
Ať hledáš jak hledáš, ať se snažím jak se snažím, nemůžeš tu najít konkrétní věc, o které bys ráda slyšela víc právě ode mě? Nyní máš jedinečnou možnost NAVRHNOUT téma, o kterém já napíšu článek. Zkus napsat téma a uvidíš, zda se v průběhu dalších dní neobjeví jako článek na téma od vás.

Kosmetika podle mě: Jahodový balzám na rty

14. srpna 2010 v 23:07 | LittleDreamer |  Me - Cosmetics
-
-
Jahodová vůně


-
Obsah piksly - 15g


-
Značka: Body Basics


-
CENA: 149,-

Oblečení podle mě: Zelenobílé plavky

14. srpna 2010 v 22:28 | LittleDreamer |  Me - Fashion
-
Vím, že počasí nenese zrovna pěkný soulad s plavkami, ale včera jsem je ofotila, tak je tu dnes máte.
_______________________________________________

-
Materiál na dotek příjemný, jak to u leckterých plavek nebývá.

-
V obchodu byly plavky v tomto provedení, stejně tak v tyrkysovém.

_______________________________________________

OBCHOD: New Yorker

CENA: 259,- kus

Diary 1.2 - Z nákupů bez nákupu

14. srpna 2010 v 19:37 | LittleDreamer |  Me - Diary
-
Ahoj. :)
-
Z větší části je za námi sobota, pro mě nákupní den, ačkoli jsem si nic nekoupila. Ty bílé kalhoty, co jsem měla v plánu si koupit už bohužel nemají, ani tu nádhernou fialovou košili. Takže jsem se z Boleslavi vrátila pouze s novou - vlastní bezdrátovou myší z Datartu, jelikož můj bratr mojí myš prodal a tou svojí radši třísknul o zem, než aby se díval na to, že jsem na počítači ( na kterém mi toho moc nefunguje už ) a nijak se nemám k tomu mu říct ''Pojď na PC, jestlii chceš''. Je skoro stejná jako ta jeho, ovšem, tahle je moje. :)
-
Zítra je opět směr nákupy, jenže pojedeme rovnou i k babičce na návštěvu, jelikož zítra kolem deváté hodiny ranní přilétá z Moskvy ( centra kouře a požárů z těch už déle než měsíc trvajících 40°C ) mamčina teta, takže moje vlastně prateta, nebo tak nějak. Zastavíme se tedy na kávu ( já ne, piju jen ledovou nebo 3v1 ) a zpáteční cestou si dáme zastávku v Bondy, kde půjdeme do A3Sportu, abych se podívala na boty, když budou levnější, no z nejhoršího utratím všechny darované peníze mé osobě dnes ráno ( podle vlastního gusta ) za dvě bílé či černé botasky. Doufám tedy, že v tom obchodu budou levnější než v Olympii, jelikož bych si ještě ve středu až do Olympie pojedu s kamarádkou ze základky, chtěla koupit takové jakoby šaty z NY a legíny, nebo tak něco. Tak držte všechny palce. ;)
No a když teď dovolíte, půjdu se mrknout na Face, Farmeramu ( kde už jsem dosáhla 19.levelu :D ). Zatím se (s)mějte, já se ještě ozvu. :)
 ___________________________________________________________________________

EDIT ( 22:17 )
Změna zítřejšího plánu.
Pro tetu z Ruska na letiště jedeme my.
:)

SOUTĚŽ → Umíš zaujmout své okolí?

13. srpna 2010 v 20:24 | LittleDreamer
Nadešel čas vám představit první soutěž tohoto blogu. V této soutěži nejde o to, kdo na sebe napatlá více make-upu, nebo kdo si lépe upraví fotku. Jde o to, odhalit pravou krásu. Tu čirou, která se skrývá v každém z nás, ale málokdo ji umí využít. Chceš to vyzkoušet? Neváhej a pojď. Nemusíš mít z ničeho strach. Nikdo tě tu nebude urážet, nikdo se ti nebude vysmívat. Nám jde opravdu i o vnitřní krásu, inteligenci. Tak proč to nezkusit? Lidé dělají bláznivé věci každý den. Přidávají na na netu do spousty pitomých soutěží, které kolikrát nemají žádný význam. A proč? Proč se tedy nepřidat do jedné další soutěže, kde budeš muset o vítězství bojovat? Život ti nikdy nedá nic zadarmo. A to, co zadarmo dostaneme, toho si nevážíme. Tak proč to nezkusit? Hm? :)

-
Záleží jen na vás, zda se soutěž skutečně bude konat. Aby měla soutěž smysl, mělo by se přihlásit alespoň 10lidí. Je jedno, jestli jsi kluk, nebo holka, jestli ti je osm nebo padesát. Pojď to zkusit.

-
Stačí se tu zapsat. Dolů, do komentářů. Jak jednoduché. Zapiš se v tomto tvaru ( Jméno - stačí křestní; přezdívka; odkaz tvého blogu, facebooku, líbimseti - kdekoli je na tebe kontakt; věk ) a vítej v soutěži. :)

Pravidla dodám, jestliže se o SOUTĚŽ → Umíš zaujmout své okolí? projeví zájem. ;)

Oblečení podle mě: Starorůžový top

13. srpna 2010 v 19:04 | LittleDreamer |  Me - Fashion
-
Dodávám slibovaný top ze středy.
______________________________________________

-
Materiál je lehký, letní, na dotek příjemný.


-
V obchodě jsem viděla jen tuto starorůžovou barvu a nějakou modrou ( už se mepamatuji ). O vícero barvách či odstínech nevím.
______________________________________________

OBCHOD : New Yorker ( Značka: Amisu )

CENA: 139,-

Diary 1.1 - Shrnutí posledních dnů

13. srpna 2010 v 16:45 | LittleDreamer |  Me - Diary
Ahoj, můj milý deníčku v podobě webové stránky. Za poslední dny jsem se měla celkem fajn. Až tedy na pár maličkostí, které mě dokázali rozladit. A nejen mě.
-
Ve středu, při odpolední směně obou rodičů, jsem dostala za úkol hlídat bojler a včas ho vypnout. Připadalo mi to samozřejmé, jako třeba to, že každý večer před příchodem rodičů doma uklízím. No, ale tentokrát jsem si pustila film ( Děsnej dupák ) a po filmu jsem na nějaký bojler ohřívající vodu úplně zapomněla. Celé odpoledne. Víte, ono se to ohřeje třeba za tři hodiny, tudíž kolem 16hod jsem ho měla vypnout. Ano, měla - ne, nevypla. I když jsem do koupelny šla nejméně desetkrát, bojler nehučel ( většinou je trošku slyšet, takže víte, že je zaplý ), tentokrát ne. Tak mě ani nenapadlo ho vypínat. Prostě mi to nedošlo, a  na to, že je zaplý jsem přišla kolem půl deváté večer. Ručička na bojleru udávající teplotu či množství ( dodnes si nejsem jistá, i když po tomto zážitku myslím - že TEPLOTA je hlavní priorita ) byla přesunutá až za červené pole. Okamžitě jsem bojler vypla a jen očekávala, kdy vybouchne, protože přesně to se stává. Nic se nedělo, ale bylo slyšet, jak to v něm bublá. Proboha, v životě už nechci zažít nic takového. Dnes už je to jakžtakž v pořádku, ručička se srovnala a přes mamčin křik, že jestli se bude muset kupovat nový, budu to platit z kapesného - taky nic nebylo. Bez nějaké peněžní újmy jsme z toho všichni nakonec i s bojlerem vyšli dobře.

-
Včera, jak jistě všichni víte, proběhlo několik bouřek. Tedy, ani jedna mě nenadchla, ale také mi nijak nepřekážela, tedy do té doby, než začali naši inteligentní elektrikáři vypínat a zapínat elektřinu. Zrovna jsem koukala na DVD - Císařovna Sissi ( druhou část ), když elektřinu vypli. Udělali mi ohromnou radost při opětovném zapnutí, ale jen na chvíli, protože sotva se nám zapla televize ( Zmáčknete zapnutí a čekáte asi 3 vteřiny než to všechno naběhne ) a film jsem sdi našla, kde skončil, opět ji vypli. Byla jsem opravdu naštvaná, takže jsem čekala až ta pitomá bouřka skončí, a až se oni slavní bozi elektřiny uráčí ji zapnout, abych dokoukala ten film.

-
Dnes hodlám opět průběžně něco přidávat, včera jsem si připravila pár novinek, ovšem ne všechny jsou aktuální.

Mimochodem, koukáte někdo na Tudorovce? Udělali byste mi opravdu radost, že bych nebyla sama, komu se to líbí. :)

Photo 0.3 - No, nečum na mě tak.

13. srpna 2010 v 16:26 | LittleDreamer |  Photos
No to mi teda řekněte. Jak se může někdo, kdo se celý den těšil na Věneček tvářit při oblíbeném tanci Cha-Cha, tvářit takto? :D Nechápu to.
-
Věřte tomu nebo ne, ani si nepamatuji, že jsem někdy v ten večer vydala ze sebe takový xicht.
To abyste i vy viděli, že každý jsme nějaký a i když na předchozí fotce mám celkem dobrý kukuč, ne vždy se to povede. :)

Outfit 0.2 - Blake Lively

11. srpna 2010 v 20:29 | LittleDreamer |  Outfits
-
Líbí se vám tento outfit, se kterým do ulic vyrazila Blake Lively, známá především ze seriálu Gossip Girl? Mě osobně přijde velmi pěkný, Blake se zřejmě řídila heslem - V jednoduchosti je krása a obzvášť při volbě té krásné bundičky jí to šlo ku prospěchu. Celý outfit je nádherně sladěný - nikde není nic přeplácáno, myslím, že náramek, který jí zdobí pravou ruku úplně vystačil. :)