Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Diary 1.0 - Zpátky s chutí psát

11. srpna 2010 v 19:02 | LittleDreamer |  Me - Diary
-

-
Ačkoli se zdá, že krásné letní sluníčkové dny skončily, já ne. Mám ohromnou chuť psát na blog. Tak tedy budu. Jsem zvědavá, jak dlouho mi tento druh zábavy vydrží. :) No nechme se překvapit. Již dnes se s vámi chci podělit o spousty informací, věcí, obázků, ..čehokoli, co mě napadne. Jsem zpět s plnou polní. Tak, jak to má být. Nechte se překvapit, s čím novým přicházím a čím se vás budu pokoušet zabavit, nad čím vás donutím se zamyslet, co vás rozesměje nebo rozpláče, co vás i v tomto zamračeném počasí potěší. :)

Něco o tom, jak probíhal můj poslední týden.
Moc si nepamatuji co všechno se událo, popřípadě nevím, který den to byl. Prázdniny mě matou. :)
-
Někdy v týdnu jsem byla s D venku. Nikde nikdo. Takové mrtvo jsem zažila jen když naši spolu a bratrem odjížděli na víkendy k babičce. Strašně mě to překvapilo. Né teda, že by to bylo nějak velké město - spíš miniaturní město s novými silnicemi a náměstím, které chtějí od podzimu předělávat na celkovou pěší zónu na kraji s parkovacími místy a uprostřed se třemi fontánkami, u kterých se budou děti ze základní školy v horkých dnech smáčet, a pozor - MĚSTSKÝM úřadem, dříve obecním. Tak jsme se vydali na polní cestu, po které vedla v červnu tohoto roku dětská cesta za pohádkovými bytostmi v podobě nás, deváťáků. Natrhaly jsme si tam někde jablka, nebo spíše, shodily ze stromu a usadily se na lavičce, kde kralovala ''princezna'' sledujíc dětskou přetahovačku s našimi udatnými bojovníky ve snaze nechat se zachránit. Později jsem se vrátily pro kolo a já se vydala domů.
-
To v sobotu mě čekalo trošku jiné dobrodružství. Jeli jsme k babičce. Já s rodiči. Bratrovi se nechtělo. Naši mi v Albertu koupili dvě ledové kávy, tak jsem si hned po příjezdu do P. vypila. Plánovala jsem si focení - abych zahnala nudu, ale jelikož jsem nikdy v životě neviděla Tajemství loňského léta, focení jsem přeložila na dobu neurčitou. Při minulé návštěvě jsem viděla 3.díl tohoto hororového filmu, a tentokrát jsem chtěla vidět první. Na začátku nás pobavila scénka, kterou jistě znáte ze Scary Movie 1 ( myslím ) - to jak mladí jedou zrovna z nějaké akce a přejedou muže přecházejícího silnici. Opravdu, v tu chvíli to bylo vtipné, když si vybavíte tu parodii. Jelikož první díl skončil jako třetí, ani bych se nedivila, kdyby někoho ještě napadlo udělat díl čtvrtý. Po této asi dvouhodinovce jsme si pustily Prostřeno ( my ženy - muže jsme poslaly do hospody abychom měly klid ), které opět nezklamalo. Pokaždé tam je někdo, kdo tu soutěž dělá vtipnou. :) No, a druhý den jsme jeli domů - se zastávkou v Alberu a Oplympii. Taťka šel na kafe a my mu mezitím koupily dárek k jeho pondělnímu svátku, pochodily po obchodech. Opět byla nejdelší zastávka v New Yorkeru. Fascinuje mě, že v tom obchodě vydržím celé hodiny. Pořád bych vybírala a vybírala. No, pak bych samosebou potřebovala nějakého toho, co by vyndal z peněženky kreditku a cáloval by. :) Koupila jsem si tam tedy takový růžový top. :)

-
Tak tedy, já myslím, že první dávka z mého života dozpátku byla naprosto vyčerpávající, tak si dám chvilku pauzu a pustím se do vkládání dalších článků. Mimochodem ten top mám vyfocený, takže tu na vás za pár okamžiků bude čekat jeho ilustrační foto. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.