Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Diary 1.1 - Shrnutí posledních dnů

13. srpna 2010 v 16:45 | LittleDreamer |  Me - Diary
Ahoj, můj milý deníčku v podobě webové stránky. Za poslední dny jsem se měla celkem fajn. Až tedy na pár maličkostí, které mě dokázali rozladit. A nejen mě.
-
Ve středu, při odpolední směně obou rodičů, jsem dostala za úkol hlídat bojler a včas ho vypnout. Připadalo mi to samozřejmé, jako třeba to, že každý večer před příchodem rodičů doma uklízím. No, ale tentokrát jsem si pustila film ( Děsnej dupák ) a po filmu jsem na nějaký bojler ohřívající vodu úplně zapomněla. Celé odpoledne. Víte, ono se to ohřeje třeba za tři hodiny, tudíž kolem 16hod jsem ho měla vypnout. Ano, měla - ne, nevypla. I když jsem do koupelny šla nejméně desetkrát, bojler nehučel ( většinou je trošku slyšet, takže víte, že je zaplý ), tentokrát ne. Tak mě ani nenapadlo ho vypínat. Prostě mi to nedošlo, a  na to, že je zaplý jsem přišla kolem půl deváté večer. Ručička na bojleru udávající teplotu či množství ( dodnes si nejsem jistá, i když po tomto zážitku myslím - že TEPLOTA je hlavní priorita ) byla přesunutá až za červené pole. Okamžitě jsem bojler vypla a jen očekávala, kdy vybouchne, protože přesně to se stává. Nic se nedělo, ale bylo slyšet, jak to v něm bublá. Proboha, v životě už nechci zažít nic takového. Dnes už je to jakžtakž v pořádku, ručička se srovnala a přes mamčin křik, že jestli se bude muset kupovat nový, budu to platit z kapesného - taky nic nebylo. Bez nějaké peněžní újmy jsme z toho všichni nakonec i s bojlerem vyšli dobře.

-
Včera, jak jistě všichni víte, proběhlo několik bouřek. Tedy, ani jedna mě nenadchla, ale také mi nijak nepřekážela, tedy do té doby, než začali naši inteligentní elektrikáři vypínat a zapínat elektřinu. Zrovna jsem koukala na DVD - Císařovna Sissi ( druhou část ), když elektřinu vypli. Udělali mi ohromnou radost při opětovném zapnutí, ale jen na chvíli, protože sotva se nám zapla televize ( Zmáčknete zapnutí a čekáte asi 3 vteřiny než to všechno naběhne ) a film jsem sdi našla, kde skončil, opět ji vypli. Byla jsem opravdu naštvaná, takže jsem čekala až ta pitomá bouřka skončí, a až se oni slavní bozi elektřiny uráčí ji zapnout, abych dokoukala ten film.

-
Dnes hodlám opět průběžně něco přidávat, včera jsem si připravila pár novinek, ovšem ne všechny jsou aktuální.

Mimochodem, koukáte někdo na Tudorovce? Udělali byste mi opravdu radost, že bych nebyla sama, komu se to líbí. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.