Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Diary 1.2 - Z nákupů bez nákupu

14. srpna 2010 v 19:37 | LittleDreamer |  Me - Diary
-
Ahoj. :)
-
Z větší části je za námi sobota, pro mě nákupní den, ačkoli jsem si nic nekoupila. Ty bílé kalhoty, co jsem měla v plánu si koupit už bohužel nemají, ani tu nádhernou fialovou košili. Takže jsem se z Boleslavi vrátila pouze s novou - vlastní bezdrátovou myší z Datartu, jelikož můj bratr mojí myš prodal a tou svojí radši třísknul o zem, než aby se díval na to, že jsem na počítači ( na kterém mi toho moc nefunguje už ) a nijak se nemám k tomu mu říct ''Pojď na PC, jestlii chceš''. Je skoro stejná jako ta jeho, ovšem, tahle je moje. :)
-
Zítra je opět směr nákupy, jenže pojedeme rovnou i k babičce na návštěvu, jelikož zítra kolem deváté hodiny ranní přilétá z Moskvy ( centra kouře a požárů z těch už déle než měsíc trvajících 40°C ) mamčina teta, takže moje vlastně prateta, nebo tak nějak. Zastavíme se tedy na kávu ( já ne, piju jen ledovou nebo 3v1 ) a zpáteční cestou si dáme zastávku v Bondy, kde půjdeme do A3Sportu, abych se podívala na boty, když budou levnější, no z nejhoršího utratím všechny darované peníze mé osobě dnes ráno ( podle vlastního gusta ) za dvě bílé či černé botasky. Doufám tedy, že v tom obchodu budou levnější než v Olympii, jelikož bych si ještě ve středu až do Olympie pojedu s kamarádkou ze základky, chtěla koupit takové jakoby šaty z NY a legíny, nebo tak něco. Tak držte všechny palce. ;)
No a když teď dovolíte, půjdu se mrknout na Face, Farmeramu ( kde už jsem dosáhla 19.levelu :D ). Zatím se (s)mějte, já se ještě ozvu. :)
 ___________________________________________________________________________

EDIT ( 22:17 )
Změna zítřejšího plánu.
Pro tetu z Ruska na letiště jedeme my.
:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.