Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Říjen 2010

Líčení o.1 - Ledové líčení

16. října 2010 v 14:14 | ^^Little |  Líčení
První líčení podle mě je tu.
↓↓↓
Pod perexem.

Photo 0.4 - HH

14. října 2010 v 19:40 | ^^Little |  Photos
-
Tak si hrála na hoperku... a co jako! :D
Neobdivuju ho, neposlouchám ho, ale nudila jsem se..

Ve Valdických tanečních

9. října 2010 v 16:15 | ^^Little |  Me - Diary
Ano, akce trochu na rychlo. Nikdo jsme s tím nepočítaly, ale jak je známo, neplánované akce většinou vyjdou. A také, že vyšla. :)
-
Tak nakonec to bylo fajn. :) Já to nechci psát...

Co ve škole? - Jako by nestačilo, že tu byli celý týden Belgičané, takže jsme měli celkem časté suplování, jako třeba 2x IT v jednom dni ( pořád zkoušel ), 2x MAT v jednom dni. To všechno nestačilo.. ačkoli Belgičané zítra odjíždí, v pondělí začínají maturity. Skoro nás nemine den, kdy bychom neměly suplovanou hodinu.. :-/
                     - Psali jsme z HOZu, absolutně jsem to po.... Budu se zítra jen učit, učit, učit... :(
                     - Mimochodem jsem nemohla posledních 14dní najít svůj studijní průkaz, naštěstí jsem ho našla... :)

Comeback : Znovu na scéně

5. října 2010 v 17:51 | ^^Little |  News for U
-
Čauves. Dost bylo omluv, žádná slova, to chce činy. Tedy v úvozovkách. Ano, mám chuť se blogu věnovat, žádné zdůvodňování, proč jsem tu nebyla ode mě nečekejte. Hlavně, že tu jsem. Poslední dobou mám opravdu ze všeho radost. Ve škole je to sice náročné a učit se nestíhám, ale o víkendu zaberu, protože nás čeká test z ekonomiky. Zítra ekologie, ve čtvrtek matematika, v pátek anglina. Mám co dělat, navíc vím, že píšeme z HOZu, ale nevím který den. Tak zítra snad ani nečekejte nějakou aktivitu. Zpátky k mé radosti. - Konečně jsem si obarvila hlavu, dokonce jsem se sama ostříhala, a vypadá to celkem fajn. :) Zničehonic mi začalo fungovat stahování, takže jedu o 106. Přestěhovali jsem o jednom víkendu pokoj a hned se mi lépe spí. :D A mám takové tajemství, které vám neřeknu. :) Ale aby vám to nebylo líto, dávám vám sem jednu svoji fotku - absolutně nejnovější - takže si jí važte stejně, jako já. :)
Právě se chystám kouknout na Shake & Fidget, pak oběhnu své, nejspíš už bývalé spřátelené blogy, které požádám o milost. :)
Zatím se mějte. ;)