Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Láska/Sex

Chystáme se na ''TO''

10. července 2010 v 15:37 | LittleDreamer
Rozhodla ses, že už konečně přišel čas na to, prožít s ním noc. Co všechno musíš udělat, aby to bylo dokonalé? Nenech nic náhodě.

SPRÁVNÉ MÍSTO
Tohle nepodceň, protože špatně vybrané místo může všechno pokazit. Ideální je tiché, klidné prostředí, kde vás nikdo nevyruší.
Nejlepší je, když někam vaši odjedou na víkend a vy máte byt sami pro sebe. Jednak to tam znáš a seš tam v pohodě a hlavně tam nebudeš cítit nervozitu z cizího prostředí. U měj doma to taky neníí špatné, ale zapomeň na to, půjčovat si byt od kámošky. Kdykoli vás může někdo vyrušit. Doma je prostě doma. Pokud vaši nikam neodjedou a vy nemáte peníze na pronájem pokoje v hotelu, vyjeďte si někam pod stan nebo na výlet do lesa s dekou a dobrotama.

SEXY ATMOSFÉRA
Poprvé by to měl být fakt zážitek, proto je tak důležitá atmosféra. Svíčky, hudba, prostě romantika.
Základem jsou svíčky a vonné tyčinky. Neboj se nakoupit hodně svíček a vyzdobit jimi celý pokoj. Není nic romantičtějšího než ložnice ozářená jenom jejich světlem. Nezapomeň ani na romantickou hudbu, protože ta ti pak bude ještě dlouho znít v uších. Nejlepší jsou romantické instrumentální songy, které dodají vaší chvíli na intomnosti. Důležitá je i vůně. Dej spíš na jemné květinové tóny a parfém použij nepatrně. Nastříkej ho vpokoji trochu nad sebe a pak jím projdi. Vůn se bude příjemně vznášet v celém pokoji.

SVŮDNÉ PRÁDLO
Stejně jako je důležité dobře se obléknout na diskotéku, je důležité vybrat správné prádlo pro váš velký den.
Neboj se obléknout si na sebe něco speciálního, když je to váš speciální večer. Klidně vyraz před vaším velkým dnem nakupovat nějaké pěkné spodní prádlo. Nemusí být nějak drahé, stačí jen, když se v něm budeš cítit dobře a zároveň sexy. Spíš dívčí střihy a barvy jako je růžová a modrá. Nezapomeň ani na ložní prádlo. Nejsvůdnější je satén, který je příjemný na dotek.

SPOLEHLIVÁ ANTIKONCEPCE
Ochrana by pro vás měla být úplně samozřejmá. Nespoléhej se na svého kluka a pro jistotu si pár kondomů nakup sama.
Jestli nechceš, aby se vaše první společná noc následně proměnila v horor v podobě neplánovaného těhotenství nebo nákazy pohlavně přenosnou nemocí, antikoncepci neponechej náhodě. Kondom byste měli použít v každém případě. Jako jediný tě totiž může ochránit před těhotenstvím,  alei před nemocemi. Proto na něm trvej za všech okolností. Nejspolehlivější je ale ochrana kobinovaná - kondom a další antikoncepce.
 
 

Reklama