Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Me - Diary

Ve Valdických tanečních

9. října 2010 v 16:15 | ^^Little
Ano, akce trochu na rychlo. Nikdo jsme s tím nepočítaly, ale jak je známo, neplánované akce většinou vyjdou. A také, že vyšla. :)
-
Tak nakonec to bylo fajn. :) Já to nechci psát...

Co ve škole? - Jako by nestačilo, že tu byli celý týden Belgičané, takže jsme měli celkem časté suplování, jako třeba 2x IT v jednom dni ( pořád zkoušel ), 2x MAT v jednom dni. To všechno nestačilo.. ačkoli Belgičané zítra odjíždí, v pondělí začínají maturity. Skoro nás nemine den, kdy bychom neměly suplovanou hodinu.. :-/
                     - Psali jsme z HOZu, absolutně jsem to po.... Budu se zítra jen učit, učit, učit... :(
                     - Mimochodem jsem nemohla posledních 14dní najít svůj studijní průkaz, naštěstí jsem ho našla... :)

Diary 1.5 - Poklusem klus!

22. srpna 2010 v 17:16 | LittleDreamer
Ozývám se po směšně dlouhé době, bez absolutní inspirace o čem psát, jaké fotky přidávat. Popíjím kávu, kterou mi před chvílí rodiče přivezli z Boleslavi a věřte nebo ne, nevím kde začít, co zdůraznit, či vynechat. Tak to tedy nějak splácáme, vždyť na tom zase tolik nesejde. Ve středu jsem opravdu jela do Olympie s nadšeným doufáním, že si koupím ty vyhlídlé šaty ze soboty. Uplynulo kolik? 4 dny, a počet šatů se radikálně zmenšil, stejně jako výběr velikosti. Zkoušela jsem si S, ale byl tam zaseklý zip, tak jiné S. U těch byl zip v pořádku, ale možná bych spíše potřebovala M. Jenže žádné tam nebylo.( Opravdu si snad už v životě nekoupím nic, co chci - nejprve kalhoty, košile a teď i ty šaty ) Domů jsem nakonec jela s blbým pocitem i náladou - jediné co jsem si koupila, byla ledová káva a korále za 49,- v NY. Další den jsme tedy jely do Bondy - tak jsem doufala v něco pěkného v Gatu. Grr, možná jsem natolik vybíravá, nebo já už nevím čím to je, že jsem si nic na sebe nebo pro sebe nekoupila. Kámoška si konečně koupila boty, takže alespoň jsme tam nejely tolik zbytečně. A já se mohu utěšovat balíčkem žvýkaček WinterFresh, který mi záhadně vydržel dodnes. Také jsem se tam opět dobře najedla. Jelikož jsem jela do Boleslavi asi hodinu po tom, co jsem vstávala - a vstala jsem jen díky tomu, že mě bratr budil s tím, že mi nad hlavou zvoní mobil ( měla jsem ho od sebe asi 20cm a nevzbudil mě - Joo, zlatý Em ♥ - možná ho budu používat jako tón budíku :D ). Celou dobu jsem se chystala - na jídlo nezbyl čas, tudíž jsemsi tam něco k jídlu dát musela. KFC nezklame :) __ A dnes, po včerejším - flámosrazu s devítkou jsem nějaká bez energie - nevím, kde jsemji mohla zapomenout; ani to nádherné počasí venku mě nijak nepomáhá ke zlepšení mé šeredné nálady, protože prostě k tomu mám osobní důvod. :/-

Dopíšu článek, skouknu opět GG 2season, vypiju kafe, poslechnu Innu ♥ a s foťákem možná skočím ven vyfotit nějaký skvost, který se přede mnou dodnes skrýval a já vím, že už nebude tak skrytý a neznámý až ho vyfotím a uložím do své složky v počítači s názvem Amatérsky umělecké.
S pozdravem a stejně tak se vzkazem, že se večer z 23% ozve; a kávou, o kterou se dělit zásadně nebude vás zdraví ^^Little

Diary 1.4 - Počasí na nic

17. srpna 2010 v 19:53 | LittleDreamer
Ahoj. Prakticky od včerejška jsem nic nepřidala, a ne, že bych neměla chuť přidávat, ale nevím co přidávat. Náměty na články mi pište SEM, dotazy - které vy bohužel nemáte ( na ty bych zodpovídala nesmírně ráda ), mají své místo TADY. Když už tedy počasí stojí za málo, možná i spíše na nic, zlepšuje mi náladu fakt, že zítra jedu do Boleslavi pro šaty :), v sobotu do Jičína pro boty a kalhoty, večer má být možná rozSlučka. - Chceme se jako třída sejít na místě, kde byla pravá rozlučka a pokecat si ještě naposledy před tím, že se rozprchneme na školy. B a B, jak řekl kámoš souhlasí - což jsem moc ráda. :) Tak doufám, že budu mít nějaké peníze i na večer. ;)
-
 Počasí se má na víkend také zlepšit. :) Což je další pozitivum. ;) Mezi čekáním naopětovné shlédnutí Gossip Girl jsem tu pro vás online a budu se snažit vymyslet, co přidávat. :)

Diary 1.3 - Jsem doma, jsem online :)

15. srpna 2010 v 22:00 | LittleDreamer
Opravdu si nemohu odpustit shrnutí dnešního dne, na který jsem se tolik těšila. Asi v jednu jsme jeli s rodiči na tu návštěvu k babičce, kde jsme byli asi do půl šesté. Z neznámého důvodu jsem se moc nenudila. :) Sledovali jsme videa a fotky z tanečních, snědla jsem všechny babiččiny mandarinky, tedy až na jednu ( mám takové nutkání, že musím mít pořád něco v puse, ještě že se po ovoci netloustne :] ). Stihla jsem si tam také spočítat všechny mé štípance od komárů za včerejší návštěvu lesa. Mám jich všehovšudy 9. Jak to vypadá, mám opravdu chutnou krev. Nijak mě to netěší, ale co s tím nadělám. Náladu mi dnes stále vylepšovalo svítící sluníčko a teplo, později i návštěva Boleslavského Bondy, kde jsem opravdu sehnala levnější boty. To je mé plus, jelikož mi na ostatní nákup oblečení pro sebe zůstává ještě přes 600,- těch šestset korun českých, které ve středu nejspíše zůstanou v Olympii a já si domů odvezu dobrý pocit z dobrého nákupu, a když ani to ne, tak si odvezu své peníze. :) Minimálně utratím přes 30korun za svého milovaného králíka, kterému koupím ve zverimexu jeho nejoblíbenější bonbony pro hlodavce. :)

Diary 1.2 - Z nákupů bez nákupu

14. srpna 2010 v 19:37 | LittleDreamer
-
Ahoj. :)
-
Z větší části je za námi sobota, pro mě nákupní den, ačkoli jsem si nic nekoupila. Ty bílé kalhoty, co jsem měla v plánu si koupit už bohužel nemají, ani tu nádhernou fialovou košili. Takže jsem se z Boleslavi vrátila pouze s novou - vlastní bezdrátovou myší z Datartu, jelikož můj bratr mojí myš prodal a tou svojí radši třísknul o zem, než aby se díval na to, že jsem na počítači ( na kterém mi toho moc nefunguje už ) a nijak se nemám k tomu mu říct ''Pojď na PC, jestlii chceš''. Je skoro stejná jako ta jeho, ovšem, tahle je moje. :)
-
Zítra je opět směr nákupy, jenže pojedeme rovnou i k babičce na návštěvu, jelikož zítra kolem deváté hodiny ranní přilétá z Moskvy ( centra kouře a požárů z těch už déle než měsíc trvajících 40°C ) mamčina teta, takže moje vlastně prateta, nebo tak nějak. Zastavíme se tedy na kávu ( já ne, piju jen ledovou nebo 3v1 ) a zpáteční cestou si dáme zastávku v Bondy, kde půjdeme do A3Sportu, abych se podívala na boty, když budou levnější, no z nejhoršího utratím všechny darované peníze mé osobě dnes ráno ( podle vlastního gusta ) za dvě bílé či černé botasky. Doufám tedy, že v tom obchodu budou levnější než v Olympii, jelikož bych si ještě ve středu až do Olympie pojedu s kamarádkou ze základky, chtěla koupit takové jakoby šaty z NY a legíny, nebo tak něco. Tak držte všechny palce. ;)
No a když teď dovolíte, půjdu se mrknout na Face, Farmeramu ( kde už jsem dosáhla 19.levelu :D ). Zatím se (s)mějte, já se ještě ozvu. :)
 ___________________________________________________________________________

EDIT ( 22:17 )
Změna zítřejšího plánu.
Pro tetu z Ruska na letiště jedeme my.
:)

Diary 1.1 - Shrnutí posledních dnů

13. srpna 2010 v 16:45 | LittleDreamer
Ahoj, můj milý deníčku v podobě webové stránky. Za poslední dny jsem se měla celkem fajn. Až tedy na pár maličkostí, které mě dokázali rozladit. A nejen mě.
-
Ve středu, při odpolední směně obou rodičů, jsem dostala za úkol hlídat bojler a včas ho vypnout. Připadalo mi to samozřejmé, jako třeba to, že každý večer před příchodem rodičů doma uklízím. No, ale tentokrát jsem si pustila film ( Děsnej dupák ) a po filmu jsem na nějaký bojler ohřívající vodu úplně zapomněla. Celé odpoledne. Víte, ono se to ohřeje třeba za tři hodiny, tudíž kolem 16hod jsem ho měla vypnout. Ano, měla - ne, nevypla. I když jsem do koupelny šla nejméně desetkrát, bojler nehučel ( většinou je trošku slyšet, takže víte, že je zaplý ), tentokrát ne. Tak mě ani nenapadlo ho vypínat. Prostě mi to nedošlo, a  na to, že je zaplý jsem přišla kolem půl deváté večer. Ručička na bojleru udávající teplotu či množství ( dodnes si nejsem jistá, i když po tomto zážitku myslím - že TEPLOTA je hlavní priorita ) byla přesunutá až za červené pole. Okamžitě jsem bojler vypla a jen očekávala, kdy vybouchne, protože přesně to se stává. Nic se nedělo, ale bylo slyšet, jak to v něm bublá. Proboha, v životě už nechci zažít nic takového. Dnes už je to jakžtakž v pořádku, ručička se srovnala a přes mamčin křik, že jestli se bude muset kupovat nový, budu to platit z kapesného - taky nic nebylo. Bez nějaké peněžní újmy jsme z toho všichni nakonec i s bojlerem vyšli dobře.

-
Včera, jak jistě všichni víte, proběhlo několik bouřek. Tedy, ani jedna mě nenadchla, ale také mi nijak nepřekážela, tedy do té doby, než začali naši inteligentní elektrikáři vypínat a zapínat elektřinu. Zrovna jsem koukala na DVD - Císařovna Sissi ( druhou část ), když elektřinu vypli. Udělali mi ohromnou radost při opětovném zapnutí, ale jen na chvíli, protože sotva se nám zapla televize ( Zmáčknete zapnutí a čekáte asi 3 vteřiny než to všechno naběhne ) a film jsem sdi našla, kde skončil, opět ji vypli. Byla jsem opravdu naštvaná, takže jsem čekala až ta pitomá bouřka skončí, a až se oni slavní bozi elektřiny uráčí ji zapnout, abych dokoukala ten film.

-
Dnes hodlám opět průběžně něco přidávat, včera jsem si připravila pár novinek, ovšem ne všechny jsou aktuální.

Mimochodem, koukáte někdo na Tudorovce? Udělali byste mi opravdu radost, že bych nebyla sama, komu se to líbí. :)

Diary 1.0 - Zpátky s chutí psát

11. srpna 2010 v 19:02 | LittleDreamer
-

-
Ačkoli se zdá, že krásné letní sluníčkové dny skončily, já ne. Mám ohromnou chuť psát na blog. Tak tedy budu. Jsem zvědavá, jak dlouho mi tento druh zábavy vydrží. :) No nechme se překvapit. Již dnes se s vámi chci podělit o spousty informací, věcí, obázků, ..čehokoli, co mě napadne. Jsem zpět s plnou polní. Tak, jak to má být. Nechte se překvapit, s čím novým přicházím a čím se vás budu pokoušet zabavit, nad čím vás donutím se zamyslet, co vás rozesměje nebo rozpláče, co vás i v tomto zamračeném počasí potěší. :)

Něco o tom, jak probíhal můj poslední týden.
Moc si nepamatuji co všechno se událo, popřípadě nevím, který den to byl. Prázdniny mě matou. :)
-
Někdy v týdnu jsem byla s D venku. Nikde nikdo. Takové mrtvo jsem zažila jen když naši spolu a bratrem odjížděli na víkendy k babičce. Strašně mě to překvapilo. Né teda, že by to bylo nějak velké město - spíš miniaturní město s novými silnicemi a náměstím, které chtějí od podzimu předělávat na celkovou pěší zónu na kraji s parkovacími místy a uprostřed se třemi fontánkami, u kterých se budou děti ze základní školy v horkých dnech smáčet, a pozor - MĚSTSKÝM úřadem, dříve obecním. Tak jsme se vydali na polní cestu, po které vedla v červnu tohoto roku dětská cesta za pohádkovými bytostmi v podobě nás, deváťáků. Natrhaly jsme si tam někde jablka, nebo spíše, shodily ze stromu a usadily se na lavičce, kde kralovala ''princezna'' sledujíc dětskou přetahovačku s našimi udatnými bojovníky ve snaze nechat se zachránit. Později jsem se vrátily pro kolo a já se vydala domů.
-
To v sobotu mě čekalo trošku jiné dobrodružství. Jeli jsme k babičce. Já s rodiči. Bratrovi se nechtělo. Naši mi v Albertu koupili dvě ledové kávy, tak jsem si hned po příjezdu do P. vypila. Plánovala jsem si focení - abych zahnala nudu, ale jelikož jsem nikdy v životě neviděla Tajemství loňského léta, focení jsem přeložila na dobu neurčitou. Při minulé návštěvě jsem viděla 3.díl tohoto hororového filmu, a tentokrát jsem chtěla vidět první. Na začátku nás pobavila scénka, kterou jistě znáte ze Scary Movie 1 ( myslím ) - to jak mladí jedou zrovna z nějaké akce a přejedou muže přecházejícího silnici. Opravdu, v tu chvíli to bylo vtipné, když si vybavíte tu parodii. Jelikož první díl skončil jako třetí, ani bych se nedivila, kdyby někoho ještě napadlo udělat díl čtvrtý. Po této asi dvouhodinovce jsme si pustily Prostřeno ( my ženy - muže jsme poslaly do hospody abychom měly klid ), které opět nezklamalo. Pokaždé tam je někdo, kdo tu soutěž dělá vtipnou. :) No, a druhý den jsme jeli domů - se zastávkou v Alberu a Oplympii. Taťka šel na kafe a my mu mezitím koupily dárek k jeho pondělnímu svátku, pochodily po obchodech. Opět byla nejdelší zastávka v New Yorkeru. Fascinuje mě, že v tom obchodě vydržím celé hodiny. Pořád bych vybírala a vybírala. No, pak bych samosebou potřebovala nějakého toho, co by vyndal z peněženky kreditku a cáloval by. :) Koupila jsem si tam tedy takový růžový top. :)

-
Tak tedy, já myslím, že první dávka z mého života dozpátku byla naprosto vyčerpávající, tak si dám chvilku pauzu a pustím se do vkládání dalších článků. Mimochodem ten top mám vyfocený, takže tu na vás za pár okamžiků bude čekat jeho ilustrační foto. :)

Diary 0.9 - Po delší době :)

6. srpna 2010 v 20:24 | LittleDreamer
-
Čau děcká. ;P Dlouho jsem nic pořádného nenapsala, tak snad dnes. :) Minulý týden mi skončily taneční. Od té doby nemám co dělat. Mám toli času, že nevím co s ním. Včera jsem šla ven s Domčou, nikde nikdo nebyl, tak jsme aspoň pokecaly, šly na jablka a špedlíky. No, v pohodě to bylo. Zítra máme jet k babičce a já nevim jestli bych měla jet, nebo ne. Byla bych sama doma. :) No, ale k čemu to je... když se furt nudím. :-/ Tak ještě uvidím. Možná kdybych se s D domluvila.. no napíšu jí. 18.8. jedeme do Boleslavi - ona pro tenisky, já pro nevim co :D Asi nějaký balerínky a možná tílko, tričko, nebo džíny a šátek. Já nevim ještě. :)
Na Xteenu jsem dva poslední duely prohrála, teď ten další vyhrávám o dvacet hlasů. Dám opět aktuální odkaz nahoru. :) Asi teď končím, protože nevím, co jinýho psát. Zítra bych se fotila a udělala nov design, ale nevím. :)
Zatím se mějte. ;)
^^Little

Diary 0.8 - Nemám chuť se zpovídat

23. července 2010 v 11:59 | LittleDreamer
Nemám chuť psát. O ničem. Všechno je divný.. jiný. Vše se změnilo. Není to zas tak dávno.. ale to je jedno.
 Fotky z II.Prodloužené jsem ještě nebyla schopná dát do PC, a to je dnes III.Prodloužená - klobouková. A já nevim jak si ten klobouk ozdobit. :-/ Už mě to nebaví. Nebaví mě počítač, nebaví mě tohle počasí.
Nejsem ani schopná nafotit nějaký fotky, pak se divím, že žádný nemám. Nemám k tomu chuť. Nemám ani chuť chodit spát, nebo vstávat, jíst.. nic prostě.
Ve středu jsem byla na nehtách. Chtěla jsem je vyfotit.. ale prostě na to nemám náladu.
Jedna holka si myslí, že žárlím na jejího kluka proto, že jsem jednou dávno řekla, že je docela pěknej. OMG. Nechápu co jí dává furt mi o něm mluvit a myslet si, že mě to sere, když je mi to úplně u pr... kvůli... ! Jestli mi to vrací? ..Netuším, asi jo. Asi kvůli tomu tamtomu - je jedno kvůli čemu. Prostě to nechci psát...
Ani tenhle článek  nechci psát.
A chtěla bych jinej lay. A taky nejsem schopná někoho požádat nebo si ho sama udělat - protože nemám žádný fotky. :-/ OMG, přes víkend už bych snad něco nafotit mohla. V týdnu přijede kámoška, takže se taky na něco chystáme. No.. kdoví... !
^^Little

Diary 0.7 - Káva, káva, káva :)

16. července 2010 v 11:28 | LittleDreamer
-
Ahoj. Moc se omlouvám, že jsem nenapsala dříve, ale neměla jsem na to čas. Včera jsme byly venku, kolo už mám opravené. Šly jsme na kofolu, pak pro kafe a kecaly o všem možném. Domů jsem přijela kolem půl desáté. Když jsem šla na počítač a chystala se sem něco napsat, blikla nám elektrika a mě se nechtělo čekat, než se to znovu načte, takže jsem ten večer už na PC nebyla. Štvalo mě to,  protože jsem si psala s Ivet :-* a měly jsme něco rozřešeného a taky s Patrikem, který mi něco potřeboval. Takže to nevim, což je úplně krásné. Bojim se, že se to týká těch tanečních - děláme si vzájemně garde. ( Protože taťku musím postupně všechno doučovat. ) No, dnes je teda ta prodloužená, měla být klobouková, ale to se přesunulo na třetí. Ta měla být původně maškarní, ale řekli jsme, že jí nechceme, protože některé holky mají na poslední prodlouženou půjčené dlouhé šaty a špatně by se jim převlékalo. Minule jsem na sobě měla černé šaty z Orsaye, dnes budu mít takové temně modré. No beru foťák, takže snad budou i fotky. :)) A já už jdu, nevím co bych vám ještě řekla. ;P Snad jen, že jedno z těch kafí bych si hned dala. ;D

^^Little

Diary 0.6 - Léto, léto, léto

12. července 2010 v 23:34 | LittleDreamer
-
Pořád je teplo. Pěkně velké horko. Ale mě to nevadí, já jsme ráda. Sice je na obtíž tahat s sebou všude kam jdete flašku s pitím, které je během půl hodiny teplé, že se to ani pít nedá, ale tomuhle já říkám suprové prázdniny. Ráno se vzbudíte, podíváte se z okna - sluníčko svítí, ptáci zpívají, do pokoje se vlévá čerstvý teplý vzduch. Nádhera. ♥ Po lehké snídani nebo něčemu k jídlu jdete ven, lehnete si na zahradě a opalujete se. Ani nevíte jak je to možné, že už jsou prázdniny. A ještě velká část jich před námi. Ani nemáte hlad, chuť k jídlu, prostě si chcete jen užívat, nebo odpočívat. Odpoledne vám někdo z kamarádů napíše, jdete na koupák. :) Hrajete volejbal, navzájem se ve vodě topíte, užíváte si léto plnými doušky. Skvěle se bavíte, všichni se skvěle baví. Večer trávíte buď na zahradě, nebo v tanečních - spolu se svými přáteli.
Tohle si já nechám líbit. :))
BTW: Fotku jsem našla někde na internetu, ale v PC už ji mám dlouho, tak nevím zdroj. :)

^^Little

Diary 0.5 - Sun & water ♥

11. července 2010 v 0:10 | LittleDreamer
-
Čauky lidi. :) Krom sluníčka a vody jsem si ničeho víc v tomhle horku užívat nemohla. :) Počasí je nádherné. S marnu snahou opálit si na bronz nohy, což se mi dodnes nepovedlo, jsem si užívala odpoledne na koupáku. S Domčou jsme se pobavily. ''Aaaaach, to tělo, ty oči... sakraaa!! Je mladší!'' V tomto víru probíhalo celé dnešní odpoledne.
Také jsem se rozhodla, že zhubnu. Momentálně nevím, kolik vážím ( rozbila se nám váha ), ale chci si vylepšit postavu. :-/ Břicho, stehna,zadek... nejhorší no.
Zítra odpoledne jdu opět na koupaliště, opět se stejnou slečnou. Dopoledne - pokud vstanu, půjdu chytat bronz na zahradu. Záda mám nádherně opálené, ale nohy? Jen nádech. :-/ Hrůůza.
Během příštího týdne bych měla jet nechat si propíchnout ty uši ( levé ucho - tři náušnice, pravé ucho - dvě náušnice, čili mi přibydou na levém dvě a na pravém jedna ).
A už nevím co psát, takže půjdu spát. :)
PS:):): Užíjte nádherného počasí, dokuď je, protože když bude hnusně, budete si stěžovat. :)

Little ♥

Diary 0.4 - 20.10.2010

20. května 2010 v 19:26 | LittleDreamer
     Přiznávám, teď jsem tu na to celkem slušně kašlala, vlastně od neděle žádný článek - a návštěvka podle toho vypadá. Pravdou je, že - čas byl a snažila jsem se napsat něco, co by dávalo smysl, ale nedokázala jsem to formulovat tak, aby mělo význam to zveřejňovat. Zároveň jsem přemýšlela o vymazání článku 10.5.2010... a článku, ve kterém mluvím o někom tak, jaký ve skutečnosti není. Ano, myslím jeho. Ale on je minulost, je čas jít dál. Tak jdu. Ale za ty pěkné chvíle zažité ním mu děkuji, i za to, že jsem se s ním mohla od plic zasmát. ;)
     Nevím, jak často napíšu článek, který si vy budete moci přečíst, ale prve jsem doufala, že snad každý den. Nebudu doufat, budu ráda, když tu přibude nějaký rozumný, smysluplný, neprotiřečící si. Samozřejmě ale počítejte s tím, že vylívat srdíčko si zde stále budu. Papíry občas prostě nestačí a někdy je potřeba vědět cizí názor. Takže za případné komentáře u článku děkuji, ale nevyprošuji si je. :)
     Píšu do rubriky Me - Diary, tudíž bych se vám chtěla pochlubit, že...
          ○ mám na sobotu brigádu :)
          ○ v neděli jdu na pouť
          ○ mám radost, že tento článek je stokrát lepší než ty ostatní neuvěřejněné.
     Mimochodem, dívala se některá z vás na dnešní čtvrtfinále v hokeji Česko - Finsko? Bylo to úchvatné, zase bych si přála jet s přáteli na hokej ( byli jsme na Mladé Boleslavi × Slavia Praha ).
     Pro dnešek je to asi vše, přeji příjemný zbytek prvního sluníčkového dne po dlouhé době. :)
Vaše ^^Little
 
 

Reklama