Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

News for U

Comeback : Znovu na scéně

5. října 2010 v 17:51 | ^^Little
-
Čauves. Dost bylo omluv, žádná slova, to chce činy. Tedy v úvozovkách. Ano, mám chuť se blogu věnovat, žádné zdůvodňování, proč jsem tu nebyla ode mě nečekejte. Hlavně, že tu jsem. Poslední dobou mám opravdu ze všeho radost. Ve škole je to sice náročné a učit se nestíhám, ale o víkendu zaberu, protože nás čeká test z ekonomiky. Zítra ekologie, ve čtvrtek matematika, v pátek anglina. Mám co dělat, navíc vím, že píšeme z HOZu, ale nevím který den. Tak zítra snad ani nečekejte nějakou aktivitu. Zpátky k mé radosti. - Konečně jsem si obarvila hlavu, dokonce jsem se sama ostříhala, a vypadá to celkem fajn. :) Zničehonic mi začalo fungovat stahování, takže jedu o 106. Přestěhovali jsem o jednom víkendu pokoj a hned se mi lépe spí. :D A mám takové tajemství, které vám neřeknu. :) Ale aby vám to nebylo líto, dávám vám sem jednu svoji fotku - absolutně nejnovější - takže si jí važte stejně, jako já. :)
Právě se chystám kouknout na Shake & Fidget, pak oběhnu své, nejspíš už bývalé spřátelené blogy, které požádám o milost. :)
Zatím se mějte. ;)

Navrhni téma pro můj článek

14. srpna 2010 v 23:33 | LittleDreamer
-
Ať hledáš jak hledáš, ať se snažím jak se snažím, nemůžeš tu najít konkrétní věc, o které bys ráda slyšela víc právě ode mě? Nyní máš jedinečnou možnost NAVRHNOUT téma, o kterém já napíšu článek. Zkus napsat téma a uvidíš, zda se v průběhu dalších dní neobjeví jako článek na téma od vás.

Novinky na blogu

26. července 2010 v 20:19 | LittleDreamer
-
Po dlouhém přemýšlení, zda na blog vůbec psát, jsem se rozhodla, že blog rušit nebudu. Neměla jsem na něj náladu, nebavil mě - asi poslední týden. Ale teď jsem plná energie psát o něčem co mě baví, zajímá a chci to šířit dál. Takže po úspěšné změně layoutu, přišel na řadu i obsah. Do kolonky FOR YOU jsem zařadila rubriky věnované kosmetice. Módu a oblékání jsem zatím úplně vynechala, momentálně bych ráda zapracovala na tomto tématu.
Ještě dnes se chystám sepsat AFFS - pro které tu bude nový článek. Ovšem více info o tom později. Prozatím doufám, že změna bude k lepšímu. :) S pozdravem ^^Little

Máte-li dotazy, ptejte se!

9. července 2010 v 10:54 | LittleDreamer
-


PTEJ SE
Máš otázku ohledně mě, na kterou bys chtěl/a znát odpověď? Ráda ti na tvoje dotazy zodpovím. Své otázky piš pod tento článek do komentářů, nebo na mail LaughtingSMILE@seznam.cz :) Neboj se zeptat. ;-)

Otázky zodpovím do článku, později možná natočím video. :)


↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ 


Změny na blogu

9. července 2010 v 10:06 | LittleDreamer
-
Jak si šlo jistě všimnout, při návštěvě na blog byla vidět změna. Změna jak grafiky, tak obsahu.
Co se týká grafiky, hledala jsem na netu lay, který by mě zaujal. Dlouho jsem žádný takový nemohla najít, až tento. Ballet. Stránka sice nepojednává a nemá nic společného s tímto zájmem, ale moc se mi líbí záhlaví. A, když bychom se snažili dopídit k něčemu společnému, jistě bychom něco našli. Co třeba, že se slečna líčí? Ne, je to spojitost úplně minimální, ale.. musíte pochopit, že jsem pro toto měla slabost. ♥
Pořešili jsme grafiku, ale co obsah? Vždyť hlavně toho se změna týkala. Nejenže jsem Volitelný horní box úplně vynechala, vrátilo se menu na své místo, v podobě Volitelný menu box. Nadpisy a zakončení se mi moc líbí. Jsou jednoduché a přece pěkné. Ale to jsem odbočila, zpět k obsahu. Nová image blogu se začíná podobat mému ještě dodedávna aktivnímu blogu. Líčení, módní trendy, doporučená kosmetika, ... to vše zde najdete. Články na tento měsíc přednastavuji - většinu večerů trávím v tanečních, odpoledne na koupališti. Takže někdy mezi tanečními píšu články, které si pečlivě připravuji a aby jich tu nebylo za den třeba pět, nastavuji je, na zítřek, pozítří, za týden...
Já směle doufám, že se změna všem ( kolika že? 2? :) ) návštěvníkům líbí a ocení mou snahu dát blogu novou tvář, takovou, která se bude jiným hodit, když budou potřebovat. :)
Vaše ^^Little

Nový začátek :)

2. května 2010 v 20:52 | LittleDreamer
Hi all. Chtěla bych Vás přivítat na mých nových stránkách. Důvod, proč jsem si je založila je jasný - Na blog píšu osobní věci ( pocity, nálady, názory ) a je nepříjemné, když na vaše stránky narazí spolužák a zároveň dobrý kamarád a pročítá si tam vaší minulost, všechny depky, které jste měli, důvody proč nežít/žít, věci metaforicky přirovnané jako názory na ostatní, prostě věci, ze kterých se chcete vypsat. Některé věci nemusí vědět všichni. I proto jsem se rozhodla, že své nové stránky budu psát anonymně, pod nickem, který nikdo nezná. Je to, jako začít znovu. Začít něco nového, snad lepšího. A na starém webu ani jedno už dát dohromady nešlo. :-/ :(

^^LittleDreamer
 
 

Reklama