Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Péče o vlasy

Letní look - péče o vlasy

6. července 2010 v 8:41 | LittleDreamer
Vlasy jsou tvou vizitkou. Zaujmou na první pohled a ovlivní první dojem, který si o tobě ostatní udělají. Proto na péči o ně určitě nezapomeň ani v létě. 

KRÁSNÉ VLASY - ZDRAVÉ VLASY!
Zdravé vlasy můžou růst jenom ze zdravé pokožky, která není poškozena nemocemi, strsem nebo špatnou výživou. Důležité minerály jako zinek a železo, také vitamíny A, B a C. Najdeš je v čerstvém ovoci a zelenině, mléčných, celozrných a sojových výrobcích,, v rybách a v drůbeži. Taky záleží na tom, jestli používáš kvalitní přípravky a poskytuješ svým vlasům dostatek péče. Nevymlouvej se na nedostatek času, na trhu je víc než dost přípravků, které se už ani nemusí oplachovat. A nezapomeň samozřejmě ( nejenom po dovče ) ani na návštěvu kadeřnictví. Především konečky dlouhých vlasů se musí pravidelně zastřihovat.

OCHRANA VLASŮ PŘED SLUNCEM
V létě jsou tvoje vlasy vystaveny opravdu velké zátěži. Působí na ně škodlivě nejenom pobyt na přímém slunci, ale třeba i časté koupání v moři nebo v chlorovaném bazénu. Když svým vlasům v tomto období neposkytneš aspoň minimální péči, tak budou unavené, přesušené, bez lesku, konečky budou roztřepené a celkově tvoje vlasy budou působit nezdravým dojmem. Jestli chceš, aby byly zdravé a krásné, tak ti nezbývá nic jiného, než je před slunečním zářením začít chránit použitím sluneční vlasové kosmetiky. Na trhu je hodně přípravků, které jsou určeny přímo pro toto období.
NEZAPOMÍNEJ ! Po každm koupání v chlorové nebo slané vodě vlasy osprchuj sladkou vodou.
 
 

Reklama