Spřáteluji!

STATUS: 12:25 - online

Čekejte nové články, možná ještě změny v menu.

Vlasové přípravky

Volume Sensation - Nivea

9. července 2010 v 20:40 | LittleDreamer
-
VOLUME SENSATION
Sprej pro expresní zvětšení objemu
Okamžitě zdvojnásobí objem vlasů - Style Infusion Systém
Extra silná fixace - zachová tvar účesu po celý den
Lehké složení nezatěžuje ani neslepuje vlasy
STYLING TIPY
Použití: Aplikujte rovnoměrně na suché nebo vlhké vlasy ve vzdálenosti 20cm. Ideální pro rychlý styling. Stačí pouze vyfoukat.
''v rukou odborníka'' ( smích ): Sprej má příjemnou vůni. I to je jeden z důvodů, proč ho ráda používám. Splňuje co slibuje asi ze 70 procent. Účes mi opravdu drží, jen ten objem nějak moc není vidět. Ale doporučuji ho. K dostání je snad ve všech drogeriích, supemarketech. A za dobrou cenu.
Cena: Kolem 120,- ( já ho ovšem koupila, když byl zlevněn na 75,- )

Heat protection styler, for smooth & healthy hair - Advance Techniques

8. července 2010 v 15:49 | LittleDreamer
-
PROTECT IT! HEAT PROTECTION STYLER for smooth & healthy hair
ze Stylingové řady výrodků Avon

- Sprej pro ochranu vlasů při fénování
Běžná cena: 139,-
( ale Avon má často nějaké zvýhodněné nabídky )
Výsledek: jemné a zdravé vlasy.

MŮJ NÁZOR: Tento výrobek si chválím a chválím. Celkově mám vlasovou kosmetiku značky Advance Techniques moc ráda. Přípravek splňuje, co slibuje. Nánáší se po umytí, před fénováním, aby vlas zacelil a před horkým vzduchem chránil. Po konečné úpravě cítíte, že vlasy jsou jemnější. Vřele doporučuji, koupí tohoto výrobku určitě nic nezkazíte, naopak. Zlepšíte kvalitu svých vlasů. :)

Thermo-Straightening Cream - L'oréal

6. července 2010 v 22:39 | LittleDreamer
-

THERMO-STRAIGHTENING CREAM
Termofixační uhlazující mléko Hot Straight se používá s vyhlazující žehličkou nebo fénem. Jeho působení je aktivováno teplem. Technologie Thermo-Protect chrání Vaše vlasy před vysušováním a poškozením teplem.
Výsledek: perfektně uhlazené, hebké a lesklé vlasy.
Orientační cena: Cca 100,-
( nejsem si jistá, ale víc to nejspíš nebude :] )


Vlastní zkušenost: Já osobně jsem si tento přípravek koupila s chutí, že bude opravdu fungovat. Ovšem, vše nebylo tak dokonalé, jako v reklamě časopisu. Doufala jsem v něco víc. Každý přípravek má své pro a proti. U toho dávám velké plus tomu, že vlasy jsou potom opravdu hebké. Lesklé - alespoň ty moje, napůl. Bohužel ale, u mých vlasů, ten nejdůležitější úkol nesplnil. S pomocí fénu a kulatého kartáče jsem vlasy trochu srovnala, ale tak to zvládnu i bez přípravku. Pomoc žehličky - nutná! Mám ale kamarádku, která nemá tolik vlnité vlasy jako já, přípravek má velmi oblíbený a pomáhá. Takže kdo má nezkrotné vlny, nemá smysl si tento výrobek kupovat.
 
 

Reklama